Příspěvky uživatele - 176.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fs 130,nejde mi benzín ke svíčce, 17.11.2009
Tak jsem do nádrže lechce fouknul kompresorem, pravda benzin byl všude, smrděl jsem jak cap, ale zřejmě to pomohlo pač křovák hned naskočil.Každopádně dík za radu a hezký zbytek dne. Kamil
Fs 130,nejde mi benzín ke svíčce, 17.11.2009
Zdravím. Prosím o radu.Nejde mi benzín do 2 roky starého křováku Stihl Fs 130.Chtěl jsem ho zazimovat, tak jsem ho omyl, nechal oschnout a na závěr jsen ho chtěl nastartovat a nechat "vyluftovat".Bohužel se to nedaří, svíčka je pořád... celý příspěvek >
Technická stránka pily , 13.11.2009
Nejsem sice pan J.S.,ale mám 420céčko.Koupená začátkem července.Vyjel jsem cca 5 nádržek.tak jsem ji zavezl i s řetězi k prodejci aby mi jednak řetázky přeběhnul a pošteloval a prohlídnul pilu.Řetázky nabrousil a s pilou není nutné podle něj nic... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 12.11.2009
Zdravím, prosím majitele strojů cub -cadet rzt 50,resp.54j pokud mají sběrný koš a už s ním sbírali listí, jestli by se mohli podělit se zkušeností. Já jsem sim koš nekoupil, pač jsem ho zatím nepotřeboval, taky stojí bratru něco kolem... celý příspěvek >
Skladovanie krovinorezu, 4.11.2009
Zdravím tak toto jsem nikdy nijak neřešil a to používám křováky od roku88.Prostě ho očistím opláchnu, vysuším a položím tam kde mám zrovna místo-tedy na ležato.
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 29.10.2009
Zdravím, nevím jak je to u konkrétně tohoto typu, ale co máme v práci velké kompresory, tak nikdo vypoštění vzduchu na noc neřeší 
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 17.10.2009
Zdravím, jenom poznámku, závaží na Vari jsem měl komplet:  2*5,1*33 a všechna kolová včetně vnitřních.  
Kultivátor místo rýče, 15.10.2009
Zdravím, já chystám s kultivátorem záhony na jahody již 8 let.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 13.10.2009
KupteVari- Hondu, já ji mám 8let a kromě ulomené hřídelky řazení, kde byl kaz materiálu jsem nic neřešil.Kultivátor od mount. má soused a říká, že si měl raději vzít to co mám já. ..a vztach mount. versus zákazník je myslím již dostatečně znám
Gude 2500PRO, 13.10.2009
Zdravím, koupil jsem ji na netu za 2694kč.Zatím jsem s ním nebrousil, pač jsem musel prve udělat stojan a ještě jsem ji tam nenamontoval, momentálně ořu a dorývám zahradu tak Vám víc neporadím 
Poradte aku pilu na doma, 20.9.2009
Nevím, nevím,za 6tis.to myslím dlouho nepojede a ještě k tomu jak..
Technika orby, 20.9.2009
Zdravím, ořu s hondou gxv 160 už 8-sezonu a je to ta nejjednoduší práce s Vari jakou dělám, na rozdíl od rotavátoru, kde už musím zabrat a když dělám járy na herteple tak se nadřu jak kůn´
Poradte aku pilu na doma, 20.9.2009
..safra pardon špatně-8990kc.
Poradte aku pilu na doma, 20.9.2009
..jo a stála mně 9990kc.
Poradte aku pilu na doma, 20.9.2009
Zdravím, já mám Dolmara 420c, na domácí používání naprosto bezproblémová a   poctivá pilqa, žádné šunt. Kamil
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika