Příspěvky uživatele - 176.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 13.4.2009
Odpověd´ pro zaměstnance M, na kole jsem najel cca.150km, nosič mám, ale nic na něm nevozím a vážím 105,5 kg.Když jsem si kolo kupoval, žádal jsem od prodavače kolo na mou váhu, na denní ježdění do práce-3km celkem po asfaltové silnici.Vybral a... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 13.4.2009
Zdravím vespolek, také řeším problém s nákupem něčeho na trávu, na velkou zahradu.Traktůrky jsem zavrhl, protože si myslím, že rider je šikovnější, lepší ovladatelnost, dál se dostane a člověk má přehled o tom co dělá.Rozhoduji se mezi Cut cadetem... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 29.3.2009
Přesně tak, když Vám někdo prodá šmejd, je potřeba nebát se a důrazně žádat zjednání nápravy, mám také své negativní zkušenosti uMnt.
I toto je Mountfield, 18.9.2008
ahojte, jenom pár vět... Koupil jsem si kolo i fy.Mo.Stálo 11000,po pár kilometrech začly praskat špice na zadním kole, což jsem reklamoval bohužel neůspěšně.Tak jsem zaplatil a myslel jsem si, že je po problému. Bohužel výplet opět žačal praskat... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika