Příspěvky uživatele - 114.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černí broučci v kočičí srsti - blechy, 20.11.2008
Podle mého názoru jde o blechy. Čmelík kuří je roztoč, nikoliv brouček. Čmelík je maličký (obvykle kolem 0,5 mm, napitý do 1 mm), má světlou barvu (běžně bílý až nažloutlý, po napití rudý - plný krve, kterou vypil). Tmaví "broučci"... celý příspěvek >
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008
Lebeda zahradní je tady: http://www.prirodnivyziva.cz/coz_takhle_dat_si_spenat.htm
štěně a bleška, 13.11.2008
Tak, než jsem se stačila přihlásit a odpovědět, tak mě předběhla Amazonka. Teď se jen modlím, aby mi někdo nevynadal, že něco po někom zbytečně opakuji. 
štěně a bleška, 13.11.2008
Kromě jiného záleží na tom, jaké je to plemeno. Já osobně obojek proti blechám nedoporučuji - většina nepříliš příjemně páchne a působí mnohem kratší dobu, než inzerují. Navíc dlouhosrstým psům cuchají srst a nejsou příliš vhodné pro štěňata.... celý příspěvek >
Japonská zahrada, 10.11.2008
Jojo, ale diskutovat se o tom dá hezky.   Třeba dá autor snímku nějaký detailek nebo aspoň upřesn, jestli jde o listnáč nebo jehličnan.
Japonská zahrada, 10.11.2008
Mě se to nezdá jako jehličnany, má to malé lístky. Buxusy někdy bývají nazlátlé - nemyslím tím světle zelené mladé větvičky, ale opravdu nazlátlý (či nahnědlý) odstín. Sama mám některé takové  - tedy ne tak krásně stříhané vzrostlé, myslím tak... celý příspěvek >
Japonská zahrada, 10.11.2008
Azalky taky přistřihuji, ale ještě jsem tak husté pravidelné keře azalky neviděla. Taky bych řekla, že na fotce jsou stříhané buxusy. Azalky jsou ty řídké kvetoucí keře v popředí snímku.
houby z lesa na zahradě, 1.11.2008
jojo, Lucko, zní to krásně. Ale já mám na václavky alergii či co to je. Před pár lety jsme nasbírali koš václavek, uvařila jsem skvělý guláš a pak jsem tři dny měla horečku, zvracela jsem atd. atd. (podrobnosti si každý domyslí...) Bylo mi tak zle,... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 31.10.2008
Mám průběžnou zprávičku o pivoňce, o které jsem psala výše, že se nemá k životu. Manžel ji chtěl vykopat už někdy v září s tím, že se neujala, dráždily ho pahýlky větviček trčící z trávníku. Já jsem si řekla, že v trávníku ty tři suché větvičky... celý příspěvek >
houby z lesa na zahradě, 31.10.2008
My máme bohužel václavky na zahradě taky - koupili jsme ji neudržovanou, se starými neprořezávanými stromy a vysokým bodláčím. Loni byly václavky pod jednou už napůl suchou blumou - pečlivě jsme tam celý rok sekali trávu, takže tam svítilo... celý příspěvek >
jak se zbavit mšicí na ibišku, 29.10.2008
Na mšice na ibišku mi spolehlivě zabírá Pirimor, koncentrace je dána už výrobcem. Musí se ovšem postřííkat důsledně, když vynecháte třeba ruby listů, tak je problém velmi rychle zpět, protože zbytky populace přežijí. děti chraňte tak, že rostlinu... celý příspěvek >
Čínská růže nekvete + lepkavá tekutina , 24.10.2008 Obsahuje fotku
Pokojový ibišek (čínská růže) dobře kvete za předpokladu, že má dost světla (v létě může stát i venku), potřebuje bohatou zálivku a dost živin. V zimě naopak má rád odpočinek, tedy chladnější místnost (kolem 10 stupňů). Ale pozor - nesnáší teploty... celý příspěvek >
sázení datlovníku, 6.10.2008
Datlová semena klíčí velmi dlouho, až několik měsíců, tak se nelekejte, že se po zasazení dlouho nebude nic dít. Kdesi kdysi jsem dokonce četla radu, že by se před sáztením pecka měla na hladké straně (na opačné než je zářez) opilovat, aby se tam... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel... a havěť, 26.9.2008
Přiznám se, že jako dítě jsem se hadů taky bála. Měla jsem to štěstí, že jsem jednou byla na táboře, organizovaném ve stylu Jaroslava Foglara. Náš vedoucí jednou chytil hada a přesvědčil nás, abychom si ho vzali do ruky. Byla nás parta děcek a nikdo... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel... a havěť, 26.9.2008
Většina lidí to ví, ale když na to přijde řeč, tak ho automaticky označí za hada jen tak mezi řečí. Má mít nožky, slepejš jeden, pak by se nikdo nesplet .
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika