Příspěvky uživatele - 114.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Anglické růže - licence v ČR, 20.6.2009
V olomouckém H. jsem před dvěma týdny koupila čtyři austinky taky po 179 Kč, krásné kvetoucí keře v květináčích. Měli tam asi deset odrůd, od bílých, přes žluté, růžové až po tmavě červené. Koupila jsem si Heritage, Benjamin Britten, Teasing Georgie,... celý příspěvek >
Roundup ve vyšších koncentracích bere naprosto vše, 20.6.2009
Přeslička rolní má dva typy lodyh - jarní (hnědá, rozmnožovací, je to vlastně jakýsi klas s výtrusy), která opravdu neprovádí fotosyntézu, a potom letní, která je zelená, vytváří zásoby pro rostlinu  a normálně fotosyntézu provádí. Stříkáte-li... celý příspěvek >
Ustřihnout větvičky u rajčat?, 13.6.2009
Úzkostlivým odborníkům se neudělá dobře, méně úzkostlivým neodborníkům je to srdečně jedno, hlavně že vědí, vo co gou :-) A větvička je rozhodně hezčí slovo než výhon. 
Potlačení plevele Kakost luční, 1.6.2009
Hezký výsledek, jen pozor při sekání. Loni se mi při sekání podobnou "domácí" sekačkou jeden známý zabil - přesekl šňůru a bylo to...
Co způsobuje usychání větví?, 30.5.2009
Naše stará višeň je na tom úplně stejně. Taky sem tam uschne konec plodonosných větviček. Dnes manžel všechny mrtvé větvičky ostříhal a jak nebude pršet, chystáme se strom postříkat fungicidem, protože si myslíme, že jde o houbové onemocnění. Loni... celý příspěvek >
Minirůžička?, 30.5.2009
Jaké máte zkušenosti s minirůžičkami? Já jsem loni jednu dostala, po odkvětu jsem ji nechala na nevytápěné chodbě, kde zůstala do jara. Na jaře jsem zjistila, že raší a nové výhony se vytahují do délky. Přesadila jsem ji do většího květináče a... celý příspěvek >
Roundup ve vyšších koncentracích bere naprosto vše?, 28.5.2009
My jsme měli letitou přesličkou bohatě prorostlou jednu ze tří teras na svažité zahradě. Koření opravdu hluboko, opakované pletí nepomáhalo - přeslička znovu vyrazila. Roundup naproti tomu pomohl. Loni po prvním postřiku znovu vyrazila jen asi... celý příspěvek >
Bílé pavučinky na květenstvích růží, silně deformované listy, 28.5.2009
Pavučinky bývají při napadení sviluškou. Svilušky mají rády sucho, letošní suché jaro jim svědčilo. Ale kdoví co to opravdu máte, chtělo by to fotografii. Přes růže je tu odborník paní Lili, až sem přijde, určitě vám dobře poradí. 
Ouškovitost azalek, 21.5.2009
dnes jsem na kvetoucí azalce objevila několik ztluštělých listů, které jsou na povrchu mechově bílé. Strýček Google mi poradil, že jde zřejmě o houbovoé onemocnění, zvané ouškovitost azalek (Exobasidium vacciniii var. japonicum). Můžete mi někdo... celý příspěvek >
Půdní kondicionéry, 14.5.2009
Souhlasím s panem Vysoužilem, i já jsem měla stejný dojem z opakovaných vstupů tazatele a jeho "nenápadného" popisu kladných vlastností oněch přípravků. Jestli to tak není, tož se omlouvám, možná jsem jen paranoidní. 
Utržený přísavník, 13.5.2009
To je smíchaných několik informací dohromady. Ano, trojlaločný přísavník se přichytává malinkými "přísavkami", ale tato schopnost není vázána na roubování. Prostě to bude dělat ať roubovaný nebo řízkovaný. Krásně a odborně popsal rozdíly mezi... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009 Obsahuje fotku
...no rozhodně je smrt v kotli rychlejší a milosrdnější než ve vědru s vodou, kde zoufale dost dlouho plave podél okraje a až se unaví, tak se pomalu utopí... Já bych nicméně taky volila procházku co nejdál od domu s vypuštěním. Ale čistě... celý příspěvek >
Usychá nám meruňka, 3.5.2009
Moniliový úžeh to asi opravdu nebude, ten zničí odkvétající květy (resp. plůdky) s novými výhony, vypadá to jako by větvičky něco spálilo (od toho název "moniliový úžeh" nebo "moniliová spála"). Postižené větvičky... celý příspěvek >
Phalaenopsis - zalévání, 8.4.2009
Žádná orchidej NESMÍ stát ve vodě, to ji zahubí - orchidejím svědčí spíš sucho než mokro. Paní prodavačka buď neví co mluví, nebo má zájem na vaší brzké nové návštěvě za účelem koupení nové kytky po staré uhynulé... Jinak když si zadáte do... celý příspěvek >
Mně neznámé onemočnění jabloně, kdo poradí?, 7.4.2009
Nám z jedné staré jabloně loni vyrostl trs václavek. Bylo to na staré, mnoho let neudržované zahradě, kterou jsme právě loni začali dávat do pořádku.  Pak jsem si nastudovala, že na ovocných stromech to zase tak vzácné není, zvláště... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika