Příspěvky uživatele - 114.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pampelišky, jetel... a havěť, 26.9.2008
Že slepýš není had, docela vím, jen jsem tu nechtěla dělat školení . Na jedné z fotek jsou dokonce vidět hrbolky - zakrnělé nožky. 
Pampelišky, jetel... a havěť, 26.9.2008
Hadi jsou moc užiteční a slepýš ani užovka člověku neublíží. Zmiji bych takhle tedy ruky nebrala . A ještě - had je na omak velmi příjemný. Vůbec není slizský, je suchý, hladký, ale ne zase úplně, a jak se kroutí, tak lehce hladí ruku.... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel... a havěť, 26.9.2008 Obsahuje fotku
Přidám se se svou troškou do mlýna  Tento slepýš uvázl právě před rokem ve vaně napůl plné vody, která stála u nás v zahradě. Když jsme ho našli, visel z posledních sil na tenké větvičce ostružiny, která visela dovnitř vany. Když jsem ho... celý příspěvek >
pěstování orchideí, 26.9.2008
větvičku strčte do vody, květy orchidejí vydrží dlouho. Co se týká rostliny samotné, tak dost záleží na tom, co je to za druh. Orchidejí je mnoho a mnoho druhů a každý jiný 
nekonečná likvidace škumpy, 25.9.2008
Škumpa je nebezpečný vetřelec, který do naší přírody nepatří podobně jako bolševník. Kde jednou je, tam se jí velmi těžko zbavíte, rozrůstá se nekontrolovatelně a zatlačuje naše místní druhy rostlin. Podívejte se na mnoha místech kolem silnic, v... celý příspěvek >
Cestička z nádražních pražců, 20.9.2008
Doporučuji k pozornosti i jiné diskuse na tomto webu, například tady: https://www.zahrada.cz/forum/skalnicky/zeleznicni-prazce-jako-schody-85073/?retezec=železnični-pražce
Mám se pustit do údržby zahrady nebo to raději vzdát?, 19.9.2008
No taky takhle jezdíme ke kamarádům, čistíme les, sekáme dřevo, děláme další brigády a večer to společně oslavíme :-) Časem to taky zavedeme, ale zatím jsme naše latifundie kamarádům jenom představili, abychom je nepolekali a aby vůbec ještě někdy... celý příspěvek >
Uložení destilátu do země, 18.9.2008
Kdysi jsem pila na svatbě mojí sestřenice vykopanou slivovici z doby jejího narození, měla tedy asi 23 let. Já nejsem slivovicový typ, je to na mě silné pití, ale tahle mi chutnala, byla velmi jemná. Měla velmi mírně nažloutlou barvu (jen nádech). A... celý příspěvek >
Mám se pustit do údržby zahrady nebo to raději vzdát?, 17.9.2008
Tak já jsem zatím ve stádiu předsevzetí  "všude tráva, žádná dřina". Ale keře a trvalky už taky pomalu přibývají :-)
I toto je Mountfield, 15.9.2008 Obsahuje fotku
Vydrží, vydrží, ale takovéhle zátiší z plastu neuděláte :-)
I toto je Mountfield, 15.9.2008
Já hobbymarkety nepodceňuji a obvykle se tam zdržím déle než můj muž, vybírám, potěžkávám, přemítám, počítám...  Nakupujeme v nich docela často - nemáme energii, znalosti ani čas na to, abychom studovali a srovnávali parametry v... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 15.9.2008
No, komentář to naštěstí nebyl, jen výraz. To bych mu dala, do tetiny mám přece jen ještě docela daleko, aspoň si to tedy myslím   Nesehnala jsem ho ani v žádném ze hobbymarketů (Baumax, Obi, Globus a spol.), ale v obyčejném... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 15.9.2008
Nedá mi to, abych diskusi maličko neodlehčila svojí dosud jedinou zkušeností s firmou, kterou zde rozebíráte. Sháněla jsem kvalitní srp. Protože jsem levák, tak srp pro leváky. Ač je leváků v populaci nemalé množství, nářadí se pro ně moc nevyrábí.... celý příspěvek >
řez natírat či ne?, 10.9.2008
Jsme na tom podobně. Když přijedeme na chatu, tak vždycky první proběhnu zahradu a manžel se vždycky směje, protože trpím samomluvou: "Tak co, holky jak se máte? A kluci, ukažte co s vámi udělalo to pohnojení. No vidíte, jak hezky kvetete. A co... celý příspěvek >
Jak na jabloně?, 10.9.2008
Předběhl jste mě 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika