Zahradní koupací jezírko svépomocí



HoldingInfinity - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 47.182 (?)
14.7.2009 10:56

Pokud jsou to dostatečně odolné rostliny určené pro naší klimatickou zónu, tak nevymrzají... třeba takové orobince ale nad vodou "proschnou" další rok ale vyraší nové stonky od kořenů..

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
               
host - 62.155 (?), 25.7.2010 22:50

Dobrý den, zaujalmě váš popis jezírka, ale moje představivost je malá, nemáte foto jezírka? byla bych ráda děkuji dagmar.pinkasova@tiscali.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 237.56 (?), 21.8.2013 9:24

Ahoj Roman, ubehlo už 5 rokov od Tvojho príspevku, tak sa chcem spýtať, či stále platí "voda jako křištál". Prípadne vieš mi poslať nejaké obrázky? Chystáme sa na záhrade vybudovať plávacie jazierko, tak zbieram skúsenosti od tých, ktorým to už nejaký ten rok funguje, naozaj funguje. Ďakujem, Gabi, gamagar21@gmail.com

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.205 (?), 18.9.2008 16:24

A jste si jistý že jse to nedá zvládnot samostatně mam tento napad také, ale musim si o tom zjistit více budu rád o jakou koliv radu budu reagovat na jakou koliv radu mějte se.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.247 (?), 27.9.2008 22:40

Narazil jsem na velmi zajimavy (alespon pro mne zdroj informaci)
(obzvlast schwimmteiche_01 - vyda za vsechny knizky co jsem o biotopech sehnal).

tak davam pro info ostatnim:

http://technikseiten.hsr.ch/index.php?id=3

Schwimmteiche_01.pdf
Schwimmteiche_2.pdf
Wasseranlaagen.PDF

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.33 (?), 2.10.2008 18:46

Az nyni jsem objevil vas dotaz i kdyz nejsem z Vaseho kraje ale malou radu Vam dam.Jelikoz jsem si letos udelal radost a pododne jezirko jsem si postavil, tak va mohu napsat, ze folie 1mm na jezirka vetsich rozmeru se delaji i v osmi metrovych sirkach a delky asi padesat metru, no proste tolik.kolik je na te velke spulce.Maji to Baumaxi a davaji k tomu i atest na UV zareni. Ale ja jsem si nechal poradit od odbornika a nic jsem nevaril.Ja jsem vsechno lepil specialnim lepidlem k tomu urcenym a je to O.K.Zvetsoval jsem rybnicek a tak jsem starou folii musel spojit s tou novou a udelal jsem to za chvilku a sam.To lepidlo ma take Baumax, je sice drazsi ale perfektni. Drzim palce z Decina.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 64.138 (?), 3.10.2008 9:22

oni se ty folie dělají ještě ve větších šířkách - 10, 12, 15 metrů. Kaučuk pak ještě širší - ale ten s PVC nespojíte

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 74.93 (?), 3.10.2008 10:31

Můžete prosím uvést název toho lepidla?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 158.178 (?), 2.1.2009 17:34

prohlížela jsem si fotky jezírek a zajímalo by mě, jestli ty rostliny zasazené v kačírku přes zimu nevymrznou. Děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
HoldingInfinity - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 47.182 (?), 14.7.2009 10:56

Pokud jsou to dostatečně odolné rostliny určené pro naší klimatickou zónu, tak nevymrzají... třeba takové orobince ale nad vodou "proschnou" další rok ale vyraší nové stonky od kořenů..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
trilobite - (21) - 178.7 (?), 16.7.2009 17:59

Nazdar bobři, Moje zkušenost je: Rada odborníka rozhodně do začátku ano. Něco lze svépomocí, na co se cítíte. Všechno dle rad odborníka. Na mém jezírku se vyřádili tito lidé: já přítelkyně mamka taťka bagrista soused 1 s traktorem soused 2 s traktorem zedník 1 s lopatou zedník 2 s míchačkou rybníkář pomocník rybníkáře pes rybníkáře řidič návěsu s kačírkem moje oblíbené kolečko zahradní řidič 2 s velkými kameny truhlář - tesař dřevorubec jestli jsem na někoho zapomněl, omlouvám se, doplním :-) S jezírkem, realizací i radami jsem byl spokojen u rybnikar.cz (od Kladna) ve chvíli, kdy píšu tyto řádky, potůček zurčí, plavky ještě mokré a rákosí ševelí. Přeju všem hodně radosti při plánování, budouvání a užívání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika