Příspěvky uživatele - 111.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uskladnění jablka vs brambory v jednom sklepě, 15.4.2008
Pokud skladujete ovoce a zeleninu včetně brambor dohromady, tak chuť je potom taková jednotná, jako když to koupíte v Zelenině.
Jak dělit a opracovávat kámen?, 16.2.2008
Ještě jsem zapomněl. Hlavně né silou, ale s citem.
Jak dělit a opracovávat kámen?, 16.2.2008
Staří fachmani říkali, že kámen je třeba prvně přečíst a potom dělit. Radou jsem se řídil a šlo to samo. 
Bramborová nať, 20.1.2008
Mám podobný problém jako tazatel. Letos hodlám přivazovat rostliny brambor k tyčkám jako rajčata.   
past na myš, 8.1.2008
Prosím pomozte, jak chytit rejska, mám asi 3 druhy pastí, ale pokaždý vyžere návnadu a nechytí se...už jsem zoufalá :( Day.
jak se zbavit krtka, 24.12.2007
Nerozumím vašemu příspěvku. Asi jste si spletl/a diskusi. Otázka je jak se zbavit krtka a ne jak ho ochraňovat. Přečtěte si znovu zadání.
kosa, 10.9.2007
U nás ve kšeftech mají rakouské okolo 500,-Kč, jugoslávské cca 250,-Kč, a nějakou od českého soukromníka asi za 125,-Kč. Teď jak poznat, která je kvalitnější bez ohledu na cenu?
Čerpadlo pro závlahu, 31.7.2007
Pokud zaléváte z jednoho sudu, tak bych se čerpadlem ani nechlubil. To je rychlejší nakýblovat než načerpat a ušetříte za fitko.
Čerpadlo pro závlahu, 31.7.2007
Vibrační čerpadlo se nehodí na zálivku. Dává malé množství, začnete zalévat ráno a večer nebudete mít zalito. Navíc voda přímo ze studny je studená. To se hodí tak k celodennímu čerpání vody do nějaké nádrže a nebo sudů. Potom odraženou vodou zalévat... celý příspěvek >
Kuprikol, 16.7.2007
Podle návodu to tak nějak je. Vysvětlí mi někdo, jak je možné, že brambory, které jsou ukryté v zemi, mají OL 7 dní a okurky, které jsou postříkány přímo pouze 3 dny.
Vari Jikov DSK 317, 15.2.2007
Díky za odpověď,píši za tchána ,nabídl jsam mu toto forum.Ještě se zeptám laicky, jestli se to dá opravit doma a kolik stojí náhr díl,popř. kolik by stála oprava v servisu?
Vari Jikov DSK 317, 15.2.2007
při jízdě mi vybočuje doleva, má někdo nějaké zkušenosti.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 31.12.2006
Rozhoduji se mezi STIHL MS361 a HQ H365 Liší se  obsahem, který má HQ 65.1 a STIHL 59.0 výkon mají stejný 3.4kw/4.6. Má někdo nějaké zkušenosti. Milda.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 29.12.2006 Obsahuje fotku
mám pilu oleo mac 5 let a pořád je stejný problém s olejovým čerpadlem už mi tam dali nové, ale stejně se pořád zanáší vždy mi řeknou, že jsem nepoužíval jejich olej už  to stálo dost peněz jedno čištění kolem 400 kč čerpadlo asi 1300 kč.... celý příspěvek >
jak na hlodavce a na krtky, 22.9.2006
Nejlepší řešení je vlastní kočka. Zkoušeli jsme všechny ostatní rady bez úspěchu. Pořídili jsme si kočičku a za 14 dní bylo po problému.  Dobrý je i pes, ale musí být naučen chytat myši.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika