Příspěvky uživatele - 111.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
plody fíkovníku, 7.9.2008
Dobrý večer, začínají mě dozravat plody fíkovníku smokvoně, ale nevím jak je využít.Neupravené plody nám nechutnají.Děkuji za odpověd.
mám špendlík?, 26.8.2008
Děkuji za reakce. Letos to vidím na asi 40-50kg. ze 4 stromků. Jinak udělal jsem z nich marmeládu(teda manželka) a je supeer. Za 3-4 roky to bude, ale jiný výrobek, tedy pokud mi sádek nechytne ve větší míře šárku. Na podzim počítám s vysazením cca... celý příspěvek >
Přímé oslunění, 20.8.2008
Dobrý den, dobře tam rostou ibišky, mučenky,rozmarýn.Prostě všechny rostliny, které mají rády hodně světla, důležité je květiny na větší svit zvyknout
mám špendlík?, 19.8.2008
děkuji za odpověď. To co je vidět na listech je pozůstatek po škůdcích a postřiku. Bylo tam dost mšice a z vedlejší třešně tam nalezly i housenky z takových bílých smotků. Tak jsem to pořádně postříkal. Takže žádná šárka. Dle starousedlíků opravdu ty... celý příspěvek >
mám špendlík?, 18.8.2008 Obsahuje fotku
 Přikládám fotky. Stromky jsem nakopal v takovém křáší. Bylo tam pár starých už hodně proschlých a stovky mladých stromků žlutých švestek. Vše je naprosto zdravé. Byly tam i takové malé modré švestky, jakoby plané. Žádná mirabelka. Po... celý příspěvek >
mám špendlík?, 17.8.2008
   Dle příspěvků zde, teď nevím? Mám stromky, které za tři roky mají asi 2,5m. na výšku, letos poprvé slušně zarodily. Bydlím v n.m.v. 361m. Žádná choroba, se u nich zatím neprojevila. Plody zrají právě v tuto dobu. Tvar podlouhlý-jak... celý příspěvek >
Mučenka (Passiflora coerulea), 11.8.2008
Dobrý den, já mám jednu rostlinu kvete a plodí, jedná se o druh běžně prodávaný v obchodech, přitom ji vůbec neopyluji.Malé plody naopak ulamuji abych podpořila kvetení.Přrji hodně úspěchů.
pěstování orchidejí, 23.7.2008
Dobrý večer, ano bud je napadena, nebo to může být obrana rostliny proti suchému vzduchu.Pokud má rostlina málo vlhkosti vytlačuje tekutinu z porů.Označuje se to jako gutace. K tomuto jevu dochází proto, že při nízké vzdušné vlhkosti rostlina uzavře... celý příspěvek >
Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahody od Satrkla?, 19.7.2008
Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by byl se Starklem spokojený. Kdo něco objednal, tak pouze poprvé a naposled.
název plevele? a jak ho zničit?, 19.7.2008
Kontryhel vypadá trochu jinak
název plevele? a jak ho zničit?, 19.7.2008
Řekl bych že je to sléz přehlížený
název plevele? a jak ho zničit?, 19.7.2008
To není plevel, je to léčivka, přesně nevím, nějaká odrůda slézu.
Pěstování orchideí, 14.7.2008
Dodrý den.Určitě ji nechte v původním substrátu, orchideje nemají rády přesazování, pokud to není nutné, a už vůbec nesmí přijít do substratu pro běžné rostliny ani substrát na orchideje není vhodný.Většinou se phalanopsisy sází do směsi borové kůry,... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 14.7.2008
Pokud vám u dendrobia nobile na stoncích vyrůstá nová rostlinka ponechte ji tam do doby pokud nemá alespon 5 kořínků, pak opatrně odřízněte a zasadte pokud jich máte více dávejte je dohromadyasi 3 na květináč, záleží na velikosti.Přesazovala jsem... celý příspěvek >
vadnutí listů u phalanopsisů, 8.7.2008
Již delší dobu pestuji mimo jiných druhů i několik desítek phalanopsisů.U některých se objevuje vadnutí listů, děje se tak bez ohledu na stáří rostliny, někdy pomůže přesázení, ale někdy přes všechnu péči vadnutí pokračuje.Orchideje pěstuji dle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika