Příspěvky uživatele - solide

Okrasný kôpor?, 31.8.2020 Obsahuje fotku
Prikladám foto ostrihaných kvetov. Ako som písal, neviem presne ako sa tá rastlina volá a či má nejaké využite, okrem okrasného. Listy sú ale veľmi podobné kopru, aj tak vôňia. J
Okrasný kôpor?, 31.8.2020 Obsahuje fotku
Ahoj chcem sa spýtať na jar žena kúpila semená, údajne maxi kôpra. Narástli nam rastliny, dlhé okolo dvoch metrov, ktoré majú sem-tam kvety a stvoly hrubé ako dva palce dokopy. Asi sa to nedá využiť ako kôpor, že? Je to jednoročka alebo trvalka? Má... celý příspěvek >
Topinambury rastú do neba, 16.8.2020
Veľmi pekne ďakujem za cenné rady, budem sa riadiť podla nich. Apropo, kedy poznám že treba topinambury vybrať zo zeme? J
Topinambury rastú do neba, 16.8.2020 Obsahuje fotku
Ahoj na jar som zasadil do zeme topinambury. Topinambury sú pomaly vysoké dva metre,  sú hrubé ako malíček,  bez kvetov.  Je to normálne, netreba ích skracovať?
Ako pestovať dlhé afrikány, dajú sa zrezať na polovicu aby som mal kvety?, 26.6.2020 Obsahuje fotku
Ahoj, kúpil som si v záhradníctve semená Afrikána veľkého. Rastú mi však veľmi dlhé rastliny, ktoré majú vrcholce často poprehýbané a ktoré majú puky kvetov úplne na vrchu a vo vetre sa často lámu. Rastliny sú v truhlíku často polievané a pravidelne... celý příspěvek >
Dá sa kôpor vypestovat z priesad?, 19.4.2020
Dakujem za radu. Minuly rok som si vypestoval priesady, potom som ich rozsadil po zahrade, ale kopor absolutne nevyrastol, zivoril a ostal taky ako ho ho presadil, tak som myslel ze to je problem.  Idem ho teda dnes opat presadit, kedze tu dnes... celý příspěvek >
Dá sa kôpor vypestovat z priesad?, 18.4.2020
Ahoj, chcem sa spýtať, dá sa kopor vypestovat na zahrade z priesad? Každý rok mám problém, že keď kôpor zasejem do zeme na zahrade, veľmi zle vychádza.  Doma som si zasial do misky kôpor Hanák, krásne mi vyklíčil a teraz má cca 5 cm. Má s... celý příspěvek >
Je to plesen na uhorkach, treba to postriekat?, 8.8.2019 Obsahuje fotku
ahoj tento rok sa mi podarili celkom pekne, nakladacky, mam ale taky dojem, ako keby ich zacinala napadat plesen. Pred mesiacom som ich preventivne postriekal Acrobatom pred tyzdnom Cuproxatom SG. Napadnute, zlte listy hned odstihnem.  Uhorky mi... celý příspěvek >
Rebarbora, ma zmysel z nej vystipkavat zarodky kvetov?, 4.5.2019
velmi pekne dakujem, tak som kvety odrezal. Takze ako som spravne pochopil, tak po 24.6 sa uz stonky nezbieraju?
Rebarbora, ma zmysel z nej vystipkavat zarodky kvetov?, 26.4.2019 Obsahuje fotku
Ahoj, na jar mi zacala mohutne rast rebarbora a zacali rasit aj puky kvetov. Ma zmysel odstranit puky kvetov aby to rastlinu nevysilovalo, kedze ju nechcem rozmozovat, ale chcem aby mala mohutne stonky listov?  Dakujem za radu. J
Aka je to kvetina a ako sa pestuje?, 14.4.2019 Obsahuje fotku
Ahoj, zena dostala darom tuto kvetinu, neporadi niekto, ako sa vola a aku starostlivost vyzaduje? Ma rada svetlo, polotien, tien, castu zalievku? Netreba ju presadit?
Roubování okurek, 11.4.2019
Srdecne zdravim, prisiel ste na to v com bola chyba?  Ja som teraz v nedelu videl prispevok o roubovani v programu Po lopate a chcel by som to skusit,. Je este cas, teraz zasiat semena uhorky a o 10 dni tekvice? Poradite prosim este na co si mam... celý příspěvek >
Ma vyznam vrublovat /roubovat/ uhorku na tekvicu ked chcem uhorky pestovat vonku v zahrade?, 10.4.2019
ahoj cital som viacero clankou o vrublovani /roubovani/ uhoriek na tekvicu figolistu. Teraz by som to chcel skusit, chcem sa spytat, ma vyznam vrublovat nakladacky a salatovky na podpniky tekvice vrublovanim, aby mali vacsi, korenovy system a viac... celý příspěvek >
Zimovanie muškátov, 31.1.2019
Dakujem za odpoved, spravim to tak. Unor, myslite zaciatok alebo koniec?  Polievam ich ttak raz za mesiac, bojim sa aby mi nevyschli. Podla vas ako casto treba zalievat, a ako viem ze je cas zalievat, aby nevyschli? J
Zimovanie muškátov, 30.1.2019 Obsahuje fotku
ahoj, chcem poprosit o radu. Mam muskaty, na chodbe bytovky, hned vedla okna. Muskaty vsak dost masivne rastu. Mam ich nejako zostrihavat aby sa nevysilovali? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika