Příspěvky uživatele - solide

Okurky grafting, 19.5.2021
prikladam jeste navody, podle kterých jsem postupoval:  1/ návod_1 z TV Nova - zářez o obou rostlin, opačným směrem 2/ návod_2 z Japonska - tu se do otvoru v dýně, zasune roub z okurky
Okurky grafting, 18.5.2021 Obsahuje fotku
ahoj, chtěl bych se poradit s člověkem co roubování okurek dělal. Nasel jsem si na youtube různé příspěvky ohledne roubovaných okurek. Koupil jsem nové, silikonove, klipsy ze Sema, semeno tykve Sprinter a semena okurky. Okurky jsem přesně podle... celý příspěvek >
Treba z plánt, rajčín a paprík, po zasadení do zeme, odstrániť púčiky kvetov?, 14.5.2021 Obsahuje fotku
Áno tento rok sa mi, planty podarili 😉 Takže rajčiny nenechám tak a papriky ešte pozaštipujem. J
Treba z plánt, rajčín a paprík, po zasadení do zeme, odstrániť púčiky kvetov?, 13.5.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem poprosiť skúsenejších o radu. Vypestoval som si vo fóliovníku na balkóne, planty rajčín a paprík. Planty sú celkom životaschopné, veľkosť majú okolo 20 až 25 cm, stonka je hrubá ako tenká, ceruzka. Chcem sa spýtať mám teraz po zasadení... celý příspěvek >
Množenie egereša odrezkami vo februári, 28.4.2021
Dakujem za odpoved, takze ak som to spravne pochopil, poulamujem vsetky nove vyhonky, necham len jeden na vrchu a strcim tak hlboko do zeme, aby von trcal len kratky koniec s novym vyhonkom? Jan
Množenie egereša odrezkami vo februári, 27.4.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, vo februári som strihal egreš. Pokusne som dal odstrihnuté odrezky do vody, asi po mesiaci konáriky takto obrašili. Chcem sa spýtať dá sa aj teraz na jar z toho spraviť nové sadenice, má s tým niekto konkrétne skúsenosti? Mám zachovať tie listy... celý příspěvek >
Má so štepením do kmeňu, vyvŕtaním diery, niekto skúsenosti?, 17.3.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, mám na pozemku, jesennú slivku Hanita, sadenú v roku 2009,  štepenú na podpníku Myrobalán. Žiaľ nesprávnym pestovaním,  slivka veľmi išla do výšky a asi do 1,7 m má holý kmeň, bez vetví..  Na youtube som našiel odniekiaľ z... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 17.3.2021 Obsahuje fotku
ahoj, tak som nakoniec zohnal na odporúčanie na jednej stránke pána Michala, ktorý mi dal stromy do poriadku. Pán prišiel včera vlakom z Trnavy, čakal som ho v Bratislave na stanici a odviezol na Záhorie, na chatu a potom naspäť do Bratislavy na... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 11.3.2021
Tak toto je rana do čierneho, veľmi pekne ďakujem. Niektoré knihy som si stiahol a začínam sa už konečne orientovať v problematike. J
Správne ostrihanie jabloní, 9.3.2021
Na nikoho som netlačil, strihalo sa podľa dřívějšího opatrovatele. Keď bude po tomto lockdowne a bude sa niekde organizovať rez ovocných stromov, určite sa prihlásim -.) Ján
Správne ostrihanie jabloní, 9.3.2021
Prajem dobré ráno, určite by som toho starého pána nezatracoval, som mu vďačný za ochotu pomôcť, ale žiaľ vek nepustí. Kúpil som si na strihanie vrcholkov, strihaciu kopiu od Gardeny. Rád by som sa naučil aj vašu terminológiu, ako je terminál... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 8.3.2021
Veľmi pekne ďakujem všetkým za ochotu a snahu pomôcť a pánovi Mičurinovi, za konkrétnu radu. Ano, viem je asi veľmi ťažké niekomu radiť,  podľa obrázkov, ktoré nie sú až tak dokonalé, ale žiaľ neviem to inak nafotiť, keďže stromy sú v záhrade.... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 8.3.2021
bolo mi povedane že treba predjarný rez a letný rez 
Správne ostrihanie jabloní, 8.3.2021
čerešňa - podpník: mahalebka jabloň Malus Pinova  - podpník: MM106 OCK1 jabloň Malus Rubinola -  podpník: MM106 OCK1 jabloň Malus Júlia - podpník: MM106 OCK1 hruška Pyrus communis Wiliamsova - podpník: hruška... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 8.3.2021
P.S: Jedná sa o tieto stromy: 1/Čerešňa Lapins samoopelivá (na podpníku mahalebka)  Tmavočervená čerešňa Lapins tvorí plody s pevnou dužinou, vynikajúcej kvality, odolné voči praskaniu. Majú mahagónovo-červenú farbu a dozrievajú koncom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika