Příspěvky uživatele - solide

Správne ostrihanie jabloní, 8.3.2021
Nebol by niekto taký, veľmi láskavý a neporadili KONKRÉTNE, na obrázkoch stromov, čo zostrihať a čo nechať? Veď stačí vybrať z mojej galérie obrázok a čiarou naznačiť na jednotlivých konároch rez. Každý strom je nafotený 3x, z každej strany. Myslím... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 7.3.2021
dobry den, trosku dost som teraz v pomykove, ved odbornici,  pan Jakubek a Urbánek radia nezakracovat vrcholove vyhonky. Co hovorite na tieto prispevky pana Jakubeka a  Urbanka ? 
Ako naštepiť na starý vinič nové štepy, prosím o radu, 4.3.2021
ahoj Vladis, ďakujem za radu, celkom ma to zaujalo: "Dajte si do vyhľadávača na youtube: bud grafting grape vines... je tam toho dosť.", Chcem sa spýtať, kedy je optimálny čas na očkovanie do starého dreva, ako to poznam?  
Správne ostrihanie jabloní, 2.3.2021
Pridal som aj ďalšie foto, z každého stromu sú po sebe, tri fotky: stromy_2021
Správne ostrihanie jabloní, 2.3.2021 Obsahuje fotku
Teraz som trošku v pomykove, pozrel som si všetky videá čo sa týka strihania stromov v týchto dvoch pánov, a každý tam hovorí že jednoročné drevo sa nesmie strihať, lebo budú na konci metličky. Keď som to správne pochopil tak jednoročné drevo sa musí... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 1.3.2021
Ďakujem za odpoveď, Čítal som že ročné výhonky sa nemajú skracovať lebo potom z toho budú na konci metly. Musím počkať aj z toho bude dvojročné drevo a až to potom skrátiť, že?
Správne ostrihanie jabloní, 1.3.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, mám na chate 3 jablone, vysadené v roku 2010,  ktoré som si nechával na jar a v lete ostrihať miestnymi ľuďmi, ktorých mi odporúčali v dedine že sa vyznajú v strihu ovocných stromov.Chcel by som sa ale s vami poradiť či podľa fotiek sú... celý příspěvek >
Chcel by som si vypestovat Jiřiny /Dahlie/ zo semien, kde sa daju kupit?, 20.1.2021
Velmi pekne dakujem za typy,  chcel by som dat na zahon take nizke Jirinky, ktore by bohate kvitli. Ktore by ste poradili, co su semena dostupne na trhu? Jan 
Chcel by som si vypestovat Jiřiny /Dahlie/ zo semien, kde sa daju kupit?, 15.1.2021
Ahoj, chcel by som si vypestovat tento rok Jiriny /Dahlie/ zo semien. Vsade ale ponukaju len hluzy, ktore su dost drahe a kedze by som do zahonu potreboval cca 30 kvetov, zda sa mi to lepsie vypestovat zo semien. Uz som tak spravil pred rokom, ale... celý příspěvek >
Ako naštepiť na starý vinič nové štepy, prosím o radu, 10.12.2020 Obsahuje fotku
foto teraz z jesene
Ako naštepiť na starý vinič nové štepy, prosím o radu, 10.12.2020 Obsahuje fotku
dalšie foto z jari tohoto roku 
Ako naštepiť na starý vinič nové štepy, prosím o radu, 6.12.2020
Áno, máte pravdu zdalo sa mi to celkom zaujímavé. Keďže sa jedná o jeden vinič, tak si myslím, že by som nemal mať problém nežiadúce výhonky na jar zo spodu vystrihnúť. Myslel som že takto si čím skôr zabezpečím novú úrodu, vinič, sa z jedného... celý příspěvek >
Ako naštepiť na starý vinič nové štepy, prosím o radu, 6.12.2020 Obsahuje fotku
Dakujem za vase reakcie. Som v tomto uplny zaciatocnik, ale zda sa mi skoda radikalne zrezat cely vinic na zakladny kmen, ked kazdy rok krasne rodi.  Mal som predstavu, navrublovat mlade drevo povodneho vinica stolovym vinicom, t.j. odobrat... celý příspěvek >
Ako naštepiť na starý vinič nové štepy, prosím o radu, 5.12.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň chcel by som veľmi pekne poprosiť o radu a pomoc, mám na chate,  na Záhorí starý vinič samorodného vína Concordia, ktorý veľmi dobre a bohate rodí, problém je že je to neskorá odroda a nikdy sa nedočkáme úrody, lebo potom už nie sme na... celý příspěvek >
Ako založiť nové jahodovište, pod fóliou?, 7.9.2020
Ahoj chcem teraz na jeseň spraviť nové jahodovište a jahody pestovať pod netkanou textíliou. 1/Neporadíte mi akú, netkanú textílu zvoliť?  Predávajú totiž viacero druhov čiernej, netkanej textílie :50g/m2, 100g/m2, 300g/m2,  akú by ste... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika