Příspěvky uživatele - Amálie

Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012
Podle obrázku to vypadá spíše na Aster novae-angliae. Mockrát děkuji a přeji hezký víkend. A.
Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012
Cínii znám. Tuto rostlinu jsem našla na louce u řeky.
Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, jak se jmenuje tato rostlina? Je asi metr vysoká. Předem děkuji, A.
O jakou vrbu se jedná?, 2.10.2012
Děkuji za vaše příspěvky. A.
Choroba muchovníku, 28.9.2012
Nejde mi ani tak o plody jako o husté keře, proto jsem je sestříhala.
O jakou vrbu se jedná?, 27.9.2012
5-8 m? To je dost. Už jsem měla radost, že jsem konečně objevila vrbu, ze které si mohu udělat živý plot a nebudu ji muset zastřihovat..."-(  Existuje taková?
Choroba muchovníku, 27.9.2012
Těchto muchovníků olšolistých mám vedle sebe nasazených pět. Určitě to bude nedostatkem vláhy. Na jaře jsou totiž zdravé a hezké a později vypadají jako teď na fotce. Navíc jsou v blízkosti jasany a ořech, které jim mohou ubírat vláhu. Na fotce je... celý příspěvek >
O jakou rostlinu se jedná?, 27.9.2012 Obsahuje fotku
přidávám ještě další dvě fota
O jakou rostlinu se jedná?, 27.9.2012 Obsahuje fotku
A poslední třetí Lilek potměchuť?
O jakou rostlinu se jedná?, 27.9.2012 Obsahuje fotku
Druhá rostlinka k určení - hluchavka nachová?
Choroba muchovníku, 27.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mám druhým rokem zasazený muchovník olšolistý. První rok vypadal stejně jako na obrázku. Kde se stala chyba? Co mu chybí? Děkuji, A.
O jakou rostlinu se jedná?, 27.9.2012 Obsahuje fotku
Objevila jsem tuto roztomilou rosltinku. Mám už na zahradě velmi podobnou - Zvěšinec bledý (Cymbalaria palida), který kvete bílým květem. Jak se prosím jmenuje tato?Jedná se o stejnou rostlinu? Předem děkuji. A.
O jakou vrbu se jedná?, 27.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni zatloukli u řeky vrbu s úzkými listy. Jedná se o vrbu košíkářskou, která dorůstá do 4 m? Děkuji. Amálie
Rostliny od řeky, 7.8.2012
Pane Josefe, udělal jste mi svými odpověďmi na mé neznalosti v poznávání rostlin velikou radost. Jsem za ně velmi vděčná a vážím si vašeho zájmu a času, který jste vynaložil. Děkuji "-) Amálie
Rostliny od řeky, 6.8.2012 Obsahuje fotku
Prosím o určení názvů těchto rosltin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika