Příspěvky uživatele - Amálie

Pampeliška s panašovanými listy?, 18.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, právě jsem při pletí objevila zajímavou pampelišku. Je to vůbec pampeliška? Předem děkuji za příspěvky k tomuto tématu.
Kdo určí názvy rostlin?, 11.6.2012 Obsahuje fotku
Prozradí mi někdo název této rostliny? Děkuji.
Kdo určí názvy rostlin?, 31.5.2012
Děkuji pane Jančo.
Kdo určí názvy rostlin?, 31.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, první rostlinu jsem našla v řece a má drobné bílé květy. Předem děkuji za odpověď.
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012
Obrázek jsem pořídila z internetového vysílání pořadu Zahrada je hra, díl nejkrásnější zahrady v Česku.
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012
Vypadá nádherně. Nevěděla jsem, že dorůstá do takové výšky. Děkuji za odpověď.
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, omlouvám se za velmi špatnou kvalitu fotografie. Zajímalo by mě, jak se jmenuje vysoká rostlina, kterou má za zády paní na obrázku. Může to být sadec nachový? Děkuji.
Kdo zná název rostliny?, 15.6.2011
Dobrý den, po vašem určení jsem si jej vyhledala přes google a je to 100% on. Opět děkuji, A.
O jaký druh křídlatek se jedná?, 15.6.2011
Dobrý den pane Josefe, myslím, že to bude spíše křídlatka sachalinská. Přestože je křídlatka "plevel"  líbí se mi, jako plno dalších plevelů. Správně je plevely (hrady). Děkuji, že vždy poradíte a obohatíte druhé o své... celý příspěvek >
Kdo zná název rostliny?, 14.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, jak se prosím jmenuje tato rostlina? Předem děkuji. A.
Jak zachránit buk?, 14.6.2011
Postříkala jsem jej pirimorem, tak uvidíme. Děkuji všem!
Kdo zná názvy těchto rostlin?, 14.6.2011
Děkuji, pane Josefe.
O jaký druh křídlatek se jedná?, 14.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, myslím si, že na obrázku je křídlatka japonská, tu s většími listy nedokáži určit. Předem děkuji, A.
Jak zachránit buk?, 13.6.2011
Pokud to tedy jsou mšice, nedávno jsem si koupila pirimor. Myslíte, že bych jej mohla použít? A.
Jak zachránit buk?, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na buku, na spodní straně listů se vytvořila nejspíše plíseň? Jakým přípravkem proti ní mohu bojovat a zachránit buk? Děkuji, Amálie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika