Příspěvky uživatele - Amálie

Druh rozchodníku, 27.6.2016
Děkuji, určitě máte pravdu. Hezký den, Amálie
Okrasný mák?, 10.6.2016
dobrý den, vypadá to na svazenku, jak píšete. Děkuji "-). A.
Hosta, Bohyška, 9.6.2016
Dobrý večer, máte pravdu, paní Květo, bohyška již zezelenala. Na jaře je pěknější, více do žluta. Děkuji i paní Lídě. A.
Okrasný mák?, 9.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, jak se jmenuje tato rostlina? Mám podezření na nějaký druh máku. Děkuji.
Hosta, Bohyška, 23.5.2016 Obsahuje fotku
Prosím, jak se jmenuje tento druh bohyšky? Děkuji. A.
Druh rozchodníku, 23.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, jaký je to druh rozchodníku? Děkuji, A.
Kdo zná housenku?, 21.5.2016
Děkuji, četla jsem si o něm, užitečný teda moc není. Už vím, od čeho jsou díry na vrbách... A.
Meduňka, 21.5.2016
Dobrý den, taky jsem měla podezření na mrazíky. Zkusím sestříhat. Děkuji, hezkou sobotu. A.
Meduňka, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, mám na zahradě meduňku, ale její listy jsou poškozené, celkově vypadá nezdravě. Nevíte, čím to je? Děkuji. A.
Kdo zná housenku?, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, zajímalo by mě, jaký motýl se vylíhne z této housenky. Děkuji, hezký večer. A.
Netřesky, 19.5.2016
Děkuji moc "-). Hezký den. A.
Netřesky, 19.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, určí mi někdo, jak se přesně jmenují kultivar netřesků? Děkuji. Na druhé fotce bych potřebovala určit, zda je to popenec obecný nebo břečťanolistý, popř. jak se od sebe liší. Děkuji, A.
Název mateřídoušky, 18.5.2016
Děkuji, určitě máte pravdu. Žila jsem celou dobu ve špatném domnění. Mám ji již šest let, ale ještě nikdy nekvetla. Nevíte, čím to může být?
Název mateřídoušky, 18.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokáže prosím někdo určit přesný název mateřídoušky na obrázku? Lodyha je chloupkatá, listy na dotek jemné. Děkuji, A.
Nizka kobercova sklanicka odolna na naslap - vyplneni mezer na zaprazi, 3.3.2016
Dobrý den, je to Isotoma fluviatilis, výška 5 cm. A.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika