Příspěvky uživatele - Amálie

Nizka kobercova sklanicka odolna na naslap - vyplneni mezer na zaprazi, 2.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám fotografii, kde je zasazena Isotoma. Napadá mě také Úrazník. Hezký večer. A.
Kávová sedlina, 2.3.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je prokázáno, že by byl kávový lógr něčím prospěšný pro rostliny. Děkuji předem za reakce. A.
Identifikace rostliny, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, zná někdo název tohoto keře? Fotografie je dnešní. Někdy kvete i v zimě. Děkuji. A.
Jak ořezat živý plot z douglasek?, 12.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. V roce 2009 jsme zasadili živý plot z douglasek. Letos jej chceme poprvé ostříhat a udržovat ve výšce 2,5 m. Jakým způsobem a kdy máme douglasky zastřihnout? Děkuji předem za odpovědi. A.
Má smysl zachránit ořešák?, 2.9.2014
Ještě nikdy neplodil. Má teprve výšku dva metry. Tak já místo něj nasadím něco jiného. Děkuji za radu, hezký den. A.
Má smysl zachránit ořešák?, 2.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mám mladý ořešák, kterému se na kmeni vytvořila prasklina. Je také porostlý lišejníkem. Má cenu si jej nechat na zahradě, nebo bych připadnému skácení dříve nebo později stejně nezabránila? Děkuji, A.
Rakytník, 2.9.2014
Děkuji za odpověď. Pořídím si tedy více odrůd samic. A.
Rakytník, 1.9.2014
Dobrý den, chtěla bych si koupit rakytník, vysadit jej do svahu a svah jím zpevnit. Už mám na zahradě na jiném místě tři rostliny rakytníku -  2 samice, které plodí a jednoho samce. Chtěla bych se zeptat, zda mohu vyzkoušet vysadit několik... celý příspěvek >
Co je to za brouka?, 7.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o jméno tohoto brouka. Máme jich spoustu v bytě, společně se slunéčky. Děkuji. A.
Kdo zná název rostliny?, 7.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení názvu této rostliny. Byla asi metr vysoká a rostla u břehu potoka. Děkuji.
Nemoc muškátů, 12.7.2013
Jsou tam pavučinky, takže to budou svilušky.Zkusím tedy ten Vertimec. Děkuji.
Nemoc muškátů, 11.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mi prosím někdo, o jakou chorobu na listech muškátů se jedná, abych se jí mohla vyvarovat? Předem děkuji, A.
Určení názvu bylinky?, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím jak se jmenuje tato bylina, nejvyšší na obrázku? Předem děkuji za odpověď.
Kdo zná název trávy?, 4.12.2012
Nejspíš to bude ostřice latnatá. Děkuji, A.
Kdo zná název trávy?, 30.11.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem byla na procházce a na kraji lesa v bahnité promočené půdě objevila tuto travinu. Zná někdo její přesný název? Děkuji, A.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika