Příspěvky uživatele - Wimpi

Vodáreň max. tlak, 17.12.2014
Jestli máte tlakovou ztrátu jen 0,2 bar, tak stačí, když nastavíte horní tlak spínání čerpdla na cca 6 ÷ 7 bar a to je z hlediska provozu a bezpečnosti tlakové nádoby v pohodě.
Vodáreň max. tlak, 17.12.2014
"Při správně dimenzovaném průměru trubek nedochází během postřikování ke kolísání tlaku (necykluje tlakový spínač)". To není tak úplně pravda, alespoň ne v našem případě. Cyklické kolísání tlaku v rozvodu "domácí vodárny" totiž není způsobeno... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 17.12.2014
Myslím si, že vaše úvodní představa pane Plintoviči je v principu správná. Změna světlosti rozvodného potrubí váš problém s kolísavým dosahem postřiku nevyřeší, protože součet svėtlostí aktivnīch trysek vašeho postřikovacího systému je... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 15.12.2014 Obsahuje fotku
Věru, letos to vypadá hůř, než před rokem. Špatným signálem je ta prasklina, která se vytvořila uprostřed té černi. Zaujala mne ta fotka ze sousedství. Na tom starším, zmlazeném stromě  jsou patrná místa, která jsou podobná defektu na vašem... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 15.12.2014
Roub vsazený do letorostu, vyrůstajícího z paty kmínku rostlina přijme, ale musíte k tomu vytvořit vhodné podmínky. Podle mého názoru jsou velice důležité teploty, při nízkých teplotách totiž révové tkáně nesrůstají. Proto akci odložte až do závěru... celý příspěvek >
Delor, 11.12.2014
No, ve mně ten název "Ligol" také něco evokoval, něco nepříliš vábného, ale nepřemýšlel jsem o tom. Ale Petr mi to nahodil... Lyzol!... populární páchnoucí čistidlo našich babiček. Fuj! (Jinak Ligol je složenina z názvu rodičů této odrůdy: Linda x... celý příspěvek >
Kdy zkrátit douglasku tisolistou, 11.12.2014
Nevím, proč to dělat zrovna koncem března a proč by teplota neměla klesnout pod 10°C. V březnu, jako předjarním měsíci, obvykle bývá ještě chladno, teploty jsou značně kolísavé a noční teploty běžně klesají pod bod mrazu. Já jsem Vám radil mírně... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 10.12.2014
Děkuji Vám za informace a vysvětlení, pane Kaněro. Chápu Vaše pohnutky. Ono je to tak, že my běžní zahrádkáři jsme amatéři a provozujeme tuhle činnost jako svou zálibu, koníčka. A proto je úroveň našich znalostí a zkušeností tak rozdílná, někdo ví... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 10.12.2014
"Mám akorád připomínku a nechápu proč jabloň terorizujete jako broskvoň...." Do terorizmu má uvedený tvar sromku hodně daleko. Pokud pán ví, co dělá a proč to tak dělá, vůbec bych si netroufal ho za vedení stromku kritizovat. Nikde není zákon na... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 5.12.2014
"U nás zraje Talisman v polovině zaří,..." Kde "U nás"?
Brutálně špinavé demižony - co s tím, 4.12.2014
Na vinařských E-shopech se prodává speciální prostředek pro tuto aplikaci - k čištění sudů, tanků a demižonů od sedlin a zaschlých zbytků, jmenuje se Neodetersol Botti. Budete potřebovat jedno balení, které stojí cca 130,- Kč.
Nesmrtelná myš v izolačním polystyrenu, 4.12.2014
Jak jsem uvedl, naše kočky ulovené rejsky nosí domů, žádná se rejskem ještě neotrávila.
Jaký štěpkovač?, 4.12.2014
"...dobré pákové nůžky". Pánové, můžete dát tip na opravdu dobré pákové nůžky? Nedávno jsem si pořídil dvojsečné nůžky od fy EXTOOL, které na pohled vypadaly celkem obstojně a robustně, ale po necelých dvou hodinách práce jsem měl obě rukojeti... celý příspěvek >
Nesmrtelná myš v izolačním polystyrenu, 4.12.2014
Jak jsem napsal, není mi zcela jasná stavební dispozice objektu. Bez ohledu na to, bych ale postupoval tak, že bych se nejprve snažil přesně lokalizovat místo, odkud zvuky vycházejí. To znamená, že bych při výskytu zvuků došel do té příslušné... celý příspěvek >
Nesmrtelná myš v izolačním polystyrenu, 4.12.2014
"rejsek je hmyzožravý, ten jediný se chytí na uzeninu nebo kočičí žrádlo". Tato věta implikuje skutečnost, že obyčejné myši kočičí granule nežerou. Já ale na kočičí granule myši do pastiček běžně chytám. Netvrdím však, že je to na ně nejlepší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika