Příspěvky uživatele - ariadna

Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
Agatove drevo na vyrobu sudov stoji vyse 2 rokov vonku aj kvoli tomu, aby sa z neho posobenim vody, slnka, vetra, mrazu vyplavili aj neziaduce latky.
Sklep - malba, 13.2.2019
Je pre skladovanie v pivnici (= v sklepe:) nejaky rozdiel, ci je podlaha beton alebo dlazba? Myslim z hladiska vlhkosti v miestnosti. Ze sa dlazba lahsie udrziava je mi jasne.
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
:) Trebisooooov. Este ze tu maju niektori ludia zmysel pre humor. Hlavne ze otazka sa tyka agatovych pilin
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
A tak pre pripad, ze by ste to predsa len nepochopili: rec je o boruvkach (cesky) alebo cucoriedkach (slovensky)
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
No vidite, pri troche snahy to pochopite...
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
Na agate je okrem kvetov (bez stopky) jedovate vsetko, aj drevo. Sposobuje rozne zdravotne problemy ludom aj zvieratam. Neviem, ci borievky nieco z tychto jedovatych latok vstrebaju, ale neriskovala by som to. K birievkam sa vynikajuco hodia mulce z... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 11.2.2019 Obsahuje fotku
Pekny plan. Kolko to uz bude dokopy rajciat aj s tymi ostatnymi? U nas doma uz rajcatove priesady pomaly vyhravaju nad domacim mansaftom, prepravky su v 4 izbach co najblizsie k oknu. V prilohe priesady zo vysevu 7.januara. Trochu im chyba slnko, ale... celý příspěvek >
Sáčky na hrozno, 30.1.2019
Dobry vecer Tereza. Nechcete sa zaregistrovat? Clovek sa potesi ked vidi komentar od niekoho znameho :) Tie sacky fungovali? Myslim tym, je realne nejaky rozdiel v ovoci krytom a nekrytom? Zda sa mi to az prilis jednoduche. Co ostatni? Mate nejake... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 30.1.2019
To je dobreeee:) Ja som si zrovna dnes hovorila diky Bohu, ze sa konecne sneh zacina topit. Mame zahradu pod snehom uz vyse mesiaca, uz ani neviem ako trava vyzera.
Foliový tunel z ohebných trubek, 28.1.2019
PP. Dakujem, velmi mi to pomohlo.
Foliový tunel z ohebných trubek, 28.1.2019
Tak to ste ma upokojili:) neviem preco som si vsugerovala ze farebna je horsia. Ako dlho Vam vydrzala? Davali ste ju na zimu dole? Vopred dakujem
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 28.1.2019
Novy nater aky? Je tam klasicka omietka ci su steny kamenne? Myslite, ze mozem do pivnice pouzit brizolitovu omietku na steny?
Foliový tunel z ohebných trubek, 28.1.2019
Dakujem za pomoc. Myslite, ze ma zelena oproti priesvitnej nejaku vyhodu resp nevyhody? Nie su potom zeleniny viac alebo menej zelene? Myslim priepustnost svetla farebnej folie, nie ze sa meni zelenina ako chameleon:)
Foliový tunel z ohebných trubek, 27.1.2019
Dakujem. A co ta folia? Vydrzi taky napor vody? Prip je nejaka znacka alebo druh folie, ktoru odporucate?
Foliový tunel z ohebných trubek, 27.1.2019
Je nejaky podstatny rozdiel v tom, ci mini foliovniky tzv. polytunely budu mat oblukovu konstrukciu alebo hranatu? Alebo je to jedno? Som si vedoma toho, ze drevo naveky nevydrzi a ze kovy a plasty by mohli mat dlhsiu zivotnost. Napriek tomu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika