Příspěvky uživatele - ariadna

Co budete teď vysévat?, 8.3.2019
Paprika sa da este v pohode vysievat, zalezi aj od odrody. Skusenost mi vravi, ze paradajky a papriky vysiate v marci velakrat potom v zahrade dobehnu tie z januarovych vysevov (bez prisvetlovania). Paradajky mam jeden druh taky zaspaty, vysiate v... celý příspěvek >
Jíva - množení, 5.3.2019
Pekne info: Vŕby na včelnici Mne zakorenila aj rakyta aj smutna bez problemov aj vo vode aj v zemi
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019 Obsahuje fotku
Nemozu to byt vcely samotarky a snazia sa tam zabyvat? Snazia sa v tej hline hrabat
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019
Tym to asi nie je, lebo som im tam pristavila misku s vodou a nejavia o nu zaujem. Mozno je ta hlinena voda lepsia.
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 5.3.2019
Neviete, preco mi chodia vcely do kelimkov s priesadami? Este len zacnem vykladat von a za chvilu ich pride cela kopa. Moze to byt kvoli muskam, ktore su v hline? Sadnu a sedia, nerobia ziadnu skodu. Az na to, ze poobede pravidelne nejake donesiem... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 3.3.2019 Obsahuje fotku
Vladimir, tak to ma upokojuje:) Dufam, ze ked bude viac slnka za chvilu, tak sa moje svetlozelene zazracne premenia na tmavozelene.
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Zacala som predpestovavat priesady kalerab, kapustu, vyhonkove brokolice biele a fialove, kalettes, ruzickovy kel zeleny a fialovy a karfiol, v teple domova. Vonku mam pod plastovnikom cibulu sadzacku vykukuju prve kusy. Jesenny cesnak konecne tiez... celý příspěvek >
Rakytník - jak poznám samici od samce?, 1.3.2019
Ja mam pre zmenu taku asi hlupu otazku:) Ked mi zo samcieho krika vyrastaju vedla nove vyhonky, budu tiez samcie? Takze ked presadim, mam istotu, ze mi vyrastu samcie kriky?
Rýchlenie rajčat 2019, 1.3.2019
Tak tak. A my menej odvazni si radi precitame o uspechoch a postupoch inych, aby sme boli do buducna mudrejsi. Zacala som predpestovavat v januari, ale bez prisvecovania, tak rastliny nie su ani zdaleka take ukazkove, ako tu obcas vy pokrocilejsi... celý příspěvek >
Růže svraskalá, 27.2.2019
Chcelo by to aspon foto. Chcete to na mnozenie? Nebolo byblepsie radsej v lete?
Jahodník - frigo sadba, 21.2.2019
Moje stali tyzden vo vode a v pohode prezili. Ked vidim, ze nestiham, napisem dodavatelovi, ci by to vedeli zaslat trochu neskor. Zatial to vsetci dodrzali, pokial to bolo mozne.
Parazit v ořešáku?, 17.2.2019
Ja truba som husenicu drevoplena nasla pri ceresni, ale bola taka pekna, tak som ju nechala ist. Tak snad sa mi za dobrotu neodvdaci znicenim vsetkeho jedleho😂
Rajčata 2019, 16.2.2019
Vladimir, velmi pekne dakujem za rady. Mnohe z toho by ma vobec nenapadlo. Teraz uz len vydrzat 3 mesiace a potom hura s paradajkami do zahrady.
Sklep - malba, 14.2.2019
19.131. Dakujem, pomohlo pri rozhodovani
Piliny a dřevěný odpad, 14.2.2019
Nemam dovod pozerat bednarske weby, viem, ako sa drevo susi. Agatove drevo na sudy sa pouziva, ale bez kory (ta obsahuje toxiny). Otazka bola, ci pouzit agatovy mulc k cucoriedkam. Kedze nepredpokladam, ze bude ten mulc zbaveny kory, ja by som si to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika