Příspěvky uživatele - ariadna

Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 30.12.2018
Stando, dakujem velmi za uzitocne tipy.Je uzasne najst takeho dobreho poradcu. Ake dalie ste pestovali, pestujete, resp. budete tohto roku pestovat?
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
No ved to, ze sezona nie je taka dlha. Keby mali dni 48 hodin, tak by sme mozno vsetci vsetko stihali podla planov:) Ratam s tym, ze kvalita hluz nebude zrovna vystavna. Skor mi ide o to, aby kvitli na jesen. No a preto takto, lebo mam rada... celý příspěvek >
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
Wow. Klobuk dole. Odkial to vsetko viete?
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
Tak in vitro vynechame:) Najlepsie bude vyskusat vsetky spominane metody a na jesen spravim vyhodnotenie ako to dopadlo. Trochu predbehnem jar a zo semena zacnem pestovat uz dnes. Na vysvetlenie, preco tak siloumocou zo semena: Zo semena je to o... celý příspěvek >
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
Ako to myslite s tou in vitro propagaciou? Resp.ako sa to robi. Vopred dakujem
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 29.12.2018
Dakujem. Mate vo vsetkom pravdu. Otazka vsak povodne znela, ak na jar vysadim dalie zo semena a ked trochu povyrastu, odoberiem stonkove odrezky, ci rastliny z nich vyrastene stihnu v tom istom roku kvitnut a mat hluzy.
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 27.12.2018
Dakujem. Asi musim pockat do jesene. Stonkove odrezky zakorenene na jesen prezimovane na nemrznucom mieste na dalsi rok kvitnu zhruba v rovnakom case ako aj tie vysadene klasicky z hluz.
Dalie - Jirinky: mnozenie stonkovymi odrezkami, 26.12.2018
Dobry vecer, Ak vysadim skoro jar dalie jirinky zo semena, neskor na jar z nich odoberiem odrezky stonkove, dam zakorenit, stihnu tie rozmnozene odrezky do jesene kvitnut? Stihnu vytvorit do jesene hluzy? A ano, viem, ze spolahlivejsie a rychlejsie... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 22.12.2018
Ako funguje dorucovanie semien z Tatiana Tomatosbase? Bezproblemovo?
Oddych pôdy po zemiakoch, 22.12.2018
Prihovaram sa za bodliaky. Len ich nenechajte vysemenit:) So zhutnenou podou naozaj dokazu zazraky. Facelia je pekna a sadim ju kvoli vcelam, ale korene podu nejak extra nerozbiju.
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 22.12.2018
Praveze neraz:) Skoro vzdy som zacala obycajnym, aby som si " ten pekny " neznicila. Vacsinou som to ale vzdala, lebo to proste islo lahsie s tym bronzovym. Nie som vedec ani odbornik vysokoskolsky a tak si netrufam tvrdit, ci je to kvoli materialu... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 22.12.2018
19.98. Dakujem. Potesilo.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika