Příspěvky uživatele - P.Z.

Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 12.10.2015
Chut je dost individualna vlastnost, no must je s nich velmi dobry. Inak pracujem v skolke kde majitel ma v oblube stlpovite jablone tak som mal moznost ochutnat velmi vela odrôd, ked si dobre pametam tak najviac mi chutili procat 1 a redspring.
Beforest, 8.10.2015
Na vasich fotkach sa dost podoba na Topaz.:)
Kdy sklízet Rubinolu,Topaz a Rosanu?, 21.9.2015
Presne tak ako ste to popisali robime aj mi vo velkom sade a vylucne iba tak. Len pre info poviem ze Rubinola uz je 3 tyzdne prec, topazov mame asi 7ha, dnes sme zacali zberat..
Kdy sklízet Rubinolu,Topaz a Rosanu?, 20.9.2015
Kazdy kto sa uz nejake tie roky zaobera oberanim jablk vie ze takto to nefunguje. Inak aby som iba nemudroval, tak kdy zalezi od lokality, podpniku, spôsobe nasledneho skladovania atd.. Dalsia vec min.topaz a rubinolu odporucam zberat aspon na... celý příspěvek >
Preco mi hniju rajciny?, 10.8.2015
Nie vsetky odrody su na to rovnako nachylne, myslim ze tie co maju vetsie plody su viac nachylne, mne sa to stavalo u Beefmasteru no napr. hned vedla na Bejbinach som to nevidel nikdy.
Očkování 2015, 9.8.2015
Ano mate pravdu, ale tych neujatych je ak sa nestane nieco vynimcone (mraz a pod.) len niekolko kusov, no broskyn robime iba par tisic. Ono v takovem vedru to ani ziadna sranda ockovat cely den vkuse. no ked sa musi tak sa musi.. najvetsi problem... celý příspěvek >
Očkování 2015, 9.8.2015
Pri broskyniach myslite Stando tych 60? ak ano tak niekde robite chybu.
Očkování 2015, 8.8.2015
Pracujem v skôlke, ockujeme horko nehorko, sucho tu je velmi, jablone a hrusky T metodou, vsetko ostatne chip budding, cakat na ochladenie alebo vodu sa neda, ked treba zaockovat tisice podnozi. Ak toho nemate vela tak odporucam dva krat kazdu... celý příspěvek >
Odebrání roubu v den roubování, 26.7.2015
1. Da sa v pohode samozrejme, odpadnu starosti s uchanim vrublov. 2. Da sa, u jadrovin by to malo byt bez problemov ale nie je to idealne, ak je moznost tak pouzit jednorocne vruble, ak nie tak asi lepsie ockovat pripadne.. 3. Mozno sa da... celý příspěvek >
Pesticid Lindan způsobuje rakovinu, 25.6.2015
Ahoj Petre, zabudol si na jablka, tie sa kvalitne vo velkom vypestovat takisto bez chemie nedaju. Inak je to vsetko cele na zamyslenie, nie len pokial ide ovocie ale aj o zeleninu (z ktorej by sme mali cerpat blahodarne vitaminy, no podla... celý příspěvek >
Šarka švestek, 21.6.2015
ok, neviem ako to je naozaj s ich odolnostou alebo toleranciou, skusenosti nemam, akurat viem ze Veharda ziadne priznaky u nas nikdy nemala. inak tu kde pracujem sa mnozia iba Orange Red, Bergarouge, Goldriche a Bergeron po Veselskych asi nie je... celý příspěvek >
Šarka švestek, 21.6.2015
Ako je to veselkymi marhulmi neviem, no Pan Hricovsky pri kazdej prilozitosti ospevuje napr. Vehardu ze je ako jedina z nich vseetkych rezistentna proti ppv. co je na to pravdy alebo odkial ma tieto info neviem. Neviem ako to je v inych krajinach... celý příspěvek >
Předčasný opad plodů, 16.6.2015
jfk mozte prosim uviest zdroj odkial ste zobrali tieto info. hlavne prvy odstavec.
Podseknutí růže, 3.5.2015
No jedine cakat, pripadne hlbsie zastrihnut.
Odrůda Rubinette, 3.5.2015 Obsahuje fotku
Rubinette ma velmi pekne kvety, plody tejto odrody som nikdy neochutnal no mali by byt vynikajuce. Na obrazku je Rubinette Rosso na podpniku J 22. Fotene starym mobilom pripominajucim kalkulacku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika