Příspěvky uživatele - P.Z.

Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
Vyraba sa aj dvojzub. Inak s rucnou kosou viem kosit, ako mlady chlapec som kosil rodinnu zahradu dva krat do roka, dokonca som si vedel kosu aj naklepat.  Len si myslim ze rucnou kosou by to bolo namahavejsie.
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
O com to pisete Pan PP,  ja som sa pytal ci bude na taku travu lepsi trojzubec alebo struna, fotky som hlavne prilozil, aby bolo vidno aky typ travy budem sekat, a aka je vysoka. Fotil som to narychlo ked som isiel okolo, na umelecke fotky... celý příspěvek >
Třešeň vřeteno - co s letorosty?, 12.6.2016
Ja by som tie silne bocne s ktorymi nepocitate jednoducho vylomil. pokial by boli moc silne tak odstrihol..
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016 Obsahuje fotku
Pripajam fotky, svah je dost strmy na fotkach sa to mozno nezda, no bubnovku by som tam neudrzal.
Očko nerastie, 11.6.2016
Zostava jedine cakat, ja by som tesne podpnik zastrihol tak ako je to na prvej fotke, ranu niecim zatrel, a co je dolezite, pri tej prvej fotke, nejaku tycku aalebo bambusovy kolik, a vyviazat opatrne, nech sa vyhon nevylomi a nech rastie pekne hore
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 11.6.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, prichadzam s prosbou o radu, mam za ulohu posekat asi 15a strmi svah, na ktorom je uz dost vysoka, husta ciastocne polehana trava. Na svahu sa nachadza asi 15 stlpov. Trava sa tam kosi len dva krat do roka takze na tom svahu su aj dost... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 14.5.2016
Da sa povedat ze kralovna je aj vo velkoprodukcii, aspon vo svajciarsku velmi oblubena. Ja si ju cenim najviac preto ze neni potrebne pri nej robit prebierku plodov, plody su aj tak vyrovnane velke a netrpi striedavovou rodivostou. co sa o... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 9.11.2015
Skvela to odroda musim povedat. aj vzhladom a chutou este o to viac. Hojne vysadzana, ludia maju velke ocakavania. Idealny podpnik do intenzivnych sadov je podla mna J-TE-E alebo aj J-OH-A. Neviem ako to je v cechach s podpnikom M9 no ja by som si na... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 27.10.2015
Petre Topaz je podla mna vynikajuca odroda, velmi urodna. Co by som jej vytkol je ze na typovych podnozi je az velmi urodna, co nie je az taka sranda pri prebierke, aj ked ciastocne sa to da obmedzit chemiou. Len uvediem priklad ze tento rok sme... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 20.10.2015
Nevyzivam, za to prijmeni sa uprimne ospravedlnujem. ak vam prisli moje prispevky ako zjavna a cielena demagogia, tak viac tu neprispievam. vela stastia prajem.
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 20.10.2015
Co ma toto znamenat Pan Poleha? ako pestovatela si vas vazim, no ako clovek ste u mna klesli. Pisal som uz ze nikoho som nemal v umysle strasit, takze dizinformace tu pisete teraz vy.  Nic o tom ze delate nieco spatne alebo by ste mali nieco... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 20.10.2015
Myslim ze by bola skoda ak by sa diskusia o tejto skvelej odrode uberala tymto smerom, my to nevyriesime, je to ako bolo spomenute zacarovany kruh, zo zaciatku mi to tiez prislo absurdne, no to som nejak prehliadal to celorocne usilie ktore je za... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 20.10.2015
Pane Poleho mne je jedno co sa uvadza, ja pracujem v ovocnom sade (24Ha), pisal som konkretne o goldene. Tu sa ziadne kompromisy nerobia uz na zaciatku roka mame plan kedy, co a kolko, samozrejme upravuje sa to podla pocasie trochu. Co uz svajciari... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 19.10.2015
Tento rok som mal moznost nekonecne ochutnavat tuto odrodu, v plnej zrelosti priamo zo stromu, prvotriedne krasne zlte s cervenym lickom. Musim povedat ze fakt vynikajuca odroda pokial ide o chut, plodnost a trh no ked si spomeniem na tych asi 40... celý příspěvek >
Opylovač pro jablko Gala, 16.10.2015
Len tak pre zaujimavost tento rok som ochutnal skoro vsetky klony odrody gala(royal, galaxy,mondial etc.) a prave najchutnejsia mi prisla royal gala, okrem sviezej chuti ma aj peknu aromu. Som zvedavi aka bude Jugala, dozrievat by mala asi este... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika