Příspěvky uživatele - P.Z.

Panaro 3, 22.11.2014
Mozno ide o ceresnu sweet early panaro 3, je skora...
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Dobry den, necital som ostatne nazory, ale mam skusenost ze na totaltny herbicid (glyphosate) su maliny velmi citlive, sused striekal travu pri plote a aj tak sa moje maliny spametavaju z toho dodnes, stacia vypari, takze tento spôsob silno... celý příspěvek >
Hnojení na podzim, 2.11.2014
Dopravu ku korenom uz mam premyslenu, chcem vykopat 40cm ryhy po obvode korun. Akurat by ma zaujimalo aka je optimalna davka pre jeden taky strom, ak by som chcel fosfor, draslik a vapnik dodat naraz teraz v jeseni. aby som si to vedel vypocitat a... celý příspěvek >
Hnojení na podzim, 2.11.2014
Dobry den, mal by som doplnujucu otazku k teme. Ake pouzit jednorazovo mnozstvo hnojiv (superfosfatu a siranu draseleneho pri jabloniach vo veku 40-50r, ktore neboli minimalne poslednych 20 rokov hnojene. Asi je to tazko urcit ked nevidite konkretny... celý příspěvek >
Konec okurkové sezony tady v Praze, 29.10.2014
U mna skoncila asi v polke septembra ked som zavarene mal uz az az, a jest ich uz nechceli ani susedia cez cestu...
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 24.10.2014
Rad by som sa pripojil do debaty. Podla mojho nazoru most z ciastocne cervivych jablk, bude vzdy zdravsi ako most z jablk na ktorych bola vykonavana chemicka ochrana. A pri tych veciach co dnes kupujeme v marketoch v ktorych je plno chemii, by... celý příspěvek >
Rybezle a burina okolo, 21.10.2014
Bude ale aj tak to prerastie po case, asi by bolo dobre dat pod kôru este netkannu textiliu. Ale aj ta sa rozpadne pocase.
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas?, 16.10.2014
Prave som vam isiel napisat ze je to mozno Konferencia, ale prisli ste na to uz sam. (na mojej sa najdu tiez podobne tvarovane plody)
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 15.10.2014
Dakujem Pan Vyslouzil, chcem sa este spytat ci je pridanie zivnej soli nevyhnutne, dakujem.
Nový řez, 13.10.2014
Nebude, a u odrody Jonathan ktora na zmladenie nereaguje az velmi dobre vonkoncom nie. Jonathan sa mi po zmladeni odvdacil vypadkom v plodnosti. No po par rokoch sa to spravilo, ale aj tak nema rad prisny rez, takze pri tejto odrode si davam... celý příspěvek >
Banánové zimní, 12.10.2014
Aj keby tie jablka neboli chutne, tak esteticky je to velmi pekne.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 12.10.2014
Dakujem, vonku bolo teplo, must mam zatial v spajzi pri teplote asi 15 stupnov. Mam trochu obavy aby to tie flase vydrzali ak zacne kvasit, tak ho asi premiestnim do pivnice kde je chladnejsie, a budem ho postupne pit, dufam ze bude pitelny ak... celý příspěvek >
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 12.10.2014
Tak som sa konecne k tomu dostal, no mustu som vylisoval viac ako som pocital, a teraz neviem co s nim. Dal som ho zatial do PET flasiek od kofoly, naplnil som az po okraj, a poriadne utiahol, ako dlho ho mozem bezpecne takto skladovat doma?
Odrůda révy Solaris, 4.10.2014
Mne tento rok Solaris zhnil, pocas dozrievania prislo dlhe dazdive obdobie. Cukernatost som este nemerial ale pominule roky bola vysoka. Gulicky ma male odhadom tak 1gram. :)
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 4.10.2014
Napadlo ma aj klasicke vrece 50kg ktore sa pouziva na zemiaky alebo obilie ale to by asi nebolo dobre, alebo? Lis ma objem 60l.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika