Příspěvky uživatele - P.Z.

Braeburn, 3.5.2015 Obsahuje fotku
Pridavam fotku tejto chutove skvelej odrody v kvete, vypestovat kvalitne jablka je dost narocne po vsetkych strankach. Na fotke je klon Hillwell na podpniku J-TE-E. Fotene starym mobilom pripominajucim kalkulacku.
Přežila bluma nebo ne?, 19.4.2015
Este dodatok aj ked neviem ci ste ju uz takto zastrihnutu kupili alebo zastrihli sam, no tak ci tak je to jedno, takyto stromcek by si napr. vo Svajciarsku nedovolili predat.
Přežila bluma nebo ne?, 19.4.2015
Skuste jemne nehtom zaryt pod kôru, ak tam uvidte zelenu farbu tak je to ok, ak hnedu tak je koniec. No kôra na foto vyzera zatial ok, nie je scvrknuta co je dobry predpoklad ze stromcek obrazi. Takze jedine cakat, ak do 2-3 tyzdnov (podla... celý příspěvek >
Topaz vydrží, 3.4.2015
No inaka k Topazu este napisem taku zaujimavost ze aj napriek tomu co som spomenul, tak pokial ho pestujete na predaj, tak je to jedna z tych odrôd za ktoru sa plati dost malo.   No ale aj tak sa to asi oplati, ked je tato odroda v tak... celý příspěvek >
Topaz vydrží, 11.3.2015
Topaz je vyborna odroda, vo velkom pestovana a mnozena aj vo svajciarsku. ale pozor na krk jej dycha odroda Admiral, ktora tu zaziva velky rozmach, a o ktorej sa tu vela hovori.
Co Vaše réva 2015?, 31.1.2015
Pisete akoby slzenie vinica bolo nieco zle. Je to prirodzena fenofaza v cykle zivota vinicoveho kra a nicomu to nevadi. u mna vinc slzy ci ho striham v januari alebo v marci a nikdy som nemal potrebu nejako tomu zabranovat a podobne. niektory susedia... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 30.1.2015
Mne sa to javi najlepsie ked som doma a mam cas, cize uz mam ostrihane :) ale nemam toho vela...
Natírání kmenu vápnem, 25.1.2015
Ja bielim kmene iba kôstkovinam (broskyne nie) a mladsiemu orechu, no ale ten pohlad na tie stromy potom nabieleni... neviem no, pride mi to maximalne nepekne, nevkusne, nesympaticke a este nevie co..
Kdy ořezat vlašský ořech, 8.1.2015
15-30cm? Ved to starsie stromy nemaju ani za celu vegetaciu. U nas prof. Hricovsky doporucuje ked maju nove prirastky 5-10cm, otestoval som to a môzem takisto doporucit, rany vôbec neslzili a do jesene sa zacali pekne hojit.
Boikovo obrovské, 2.12.2014
Ak by to nebol problem, tak tu malu alej niekedy sfotografujte.
Česnek a myši (hlodavci), 1.12.2014
Dobry vecer, Pani Lida, nechyti ta pasta zelenu alebo hnedu farbu, kedju nepasterilizujete?
Lísky - aktuální sortiment ve školkách (ČR. vs. SR.), 29.11.2014
Na vychodnom slovensku co si tak vsimam, tak najviac vidam Halsku Lombrardsku a Webovu. Isto sa najde aj nieco ine obcas, ale tie tu vidim najcastejsie.
Postřiky jabloní, 28.11.2014
Myslim ze by bolo lepsie napisat do konkretneho sadu, lebo takto to budu iba dohady. Zalezi totiz, ake sa v tom konkretnom sade pestuju odrody, kde sa nachadza a podobne.. Podla podobnych kriterii, to niektorom môzu byt napr. 10 postreky a v inom... celý příspěvek >
Je tento materiál dobrý k mulčování, 24.11.2014
Poukaz na darkove baleni som dostal aj ked som liste dokonale vyhrabal. Takze ocom piseme? dostanem ho opät, ci hrabat budem alebo nie, ak nebudem striekat, dôlezitu ulohu iste hraje aj pocasie a rocnik. No chcel som tymto prispevkom iba... celý příspěvek >
Je tento materiál dobrý k mulčování, 24.11.2014
Asi tak, ja som minuly rok v jeseni celu zahradu dokonale vyhrabal, a infekcny tlak chrastavistosti a mucnatky bol tento rok taky velky, ze niektorym odrodam pri dozrievani uz uplne chybali listy. Takze tento rok uz ani nehrabem, aspon si na tom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika