Příspěvky uživatele - 65.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky pod kurou jabloně, 16.3.2017 Obsahuje fotku
pridávám lepší detail te housenky, lip uz to nešlo, děkuji
Housenky pod kurou jabloně, 15.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat co se objevilo za housenky pod kůrou jabloně a jak na ně?Dekuji Jitka
O jaký kaktus se jedná?, 14.2.2017
Děkuji za radu, dam ho tedy do sklepa, je tam chladneji a trochu svetla.Nemam moc zkusenosi s pestovanim.mam ho za oknem v obyvaku
O jaký kaktus se jedná?, 14.2.2017
Děkuji za radu, takže hnojivo pro kaktusy
O jaký kaktus se jedná?, 14.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, co je tohle za druh a co se deje s kakrptusem, kdyz mu vyroste nahore druha čast.Děkuji mozna za hloupy dotaz.Jitka
Pýchavka - vatovec, 4.2.2017
že by reklama na sadbu z aukra? jste první komu vyristl vatovec ze sadby...
O jakou jde chorobu slivoně?, 3.8.2016
A dá se to léčit nebo tomu stromu pomoct?Co to vlastně je?
O jakou jde chorobu slivoně?, 2.8.2016 Obsahuje fotku
ještě foto
O jakou jde chorobu slivoně?, 2.8.2016
Dobrý den, poradí mi co se stalo s mou švestkou, že najednou půl stromu žloutne a má stočené listy a druhá je normálně zelená zdravá?Děkuji Jitka
Meloun červený, 25.7.2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda můžou být na jednom výhonu dva plody melounu.mám jen asi průměr 6cm a jeden malinký.A ještě jsem měla meloun ve skleníku asi 9cm, ale praskl naspodu a zhnil.Z jakého důvodu praskl?Z horka nebo moc vody?Děkuji Jitka
Bobkový list, 11.7.2016
Děkuji za odpověd.
Bobkový list, 11.7.2016
Děkuji za odpověd a když utrhnu list, doroste nový, že se tak blbě ptám?
Bobkový list, 8.7.2016
Dobrý den, koupila jsem v kdy se v květinářství bobkový list a chci se zeptat, kdy a jak se trhají listy.Děkuji Jitka
Křen, 10.5.2016
Dobrý den, neměla jsem kořínek křenu na zasazení, tak jsem zasadila velký kořen, ted vyrašil.Nevím, jak dál postupovat, aby byla uroda.Děkuji Jitka
Co to je?, 25.4.2016 Obsahuje fotku
V Olomouci na Flore jsem videla tyto bile kvetiny, libi se mi jako predsadba pred tmave rododendrony, vi prosim nekdo co to je za kytku? Kvete ted.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika