Příspěvky uživatele - 65.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kaktus?, 25.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám tento kaktus nekolik let a nevím, který to je a jak dale o něj pečovat.Přirůstají jen přírustky bez kořenu a nekvete.Děkuji Jitka
Pokojovy ibišek, 12.6.2019
Zkusim tedy méně zalevat.v unoru seřezavam.Děkuji
Pokojovy ibišek, 12.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosim,proč ibisku žloutnou a padaji listy, davam plnou misku vody.Děkuji Jitka
Choroba listu nebo škůdce na švestce, 16.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech švestky se objevili tyto puchyre, vevnitř jsou malinke housenky nebo červici.Prosim o co se jedná.Děkuji Jitka
Vyžírání květů ringlí, 15.4.2019 Obsahuje fotku
Děkuji všem za rady, pan Ivan má pravdu, určitě se jedná o dva různé škůdce, jedním z nich je opravdu pilatka, druhým housenky, které nyní rychlosti blesku vyziraji kvety. Mechanicky jsem obrala, bojim se, že to nestačí. Čím rychle postrikat?
Vyžírání květů ringlí, 15.4.2019
Máte pravdu: ryngle neboli renkloda😀
Vyžírání květů ringlí, 15.4.2019 Obsahuje fotku
Po přečtení tohoto příspěvku ohledně pidalek jsem nejdřív nevěřícně kroutila hlavou, za což se omlouvám a potom znovu pořádně obešla strom a koukejte co jsem objevila. Kokony plne housenek.! Větve s kokony asi ustrihnu, ale co housenky, které už po... celý příspěvek >
Vyžírání květů ringlí, 15.4.2019 Obsahuje fotku
Tak už je to tady, strom v plnem květu a pilatka už vyzírá. Opravdu musím počkat do 80% odkvětu? Jinak děkuji za objevení skudce😉
Vyžírání květů ringlí, 13.4.2019
Opět nám letos krásně rozkvetla ringle. Bojím se, aby se neopakovala situace z loňska, kdy u většiny květů něco vykousalo prostředek květů, popř. to napadlo i zbylé maličké zárodky plodů... Na plodech jsem viděla jen černou tečku. Nikdy jsem uvnitř... celý příspěvek >
Klivie, 31.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych vědět, proč mi klivie vykvétá tak hluboko v listech, první květy jsou už potom uschlé, když se vytahne.Děkuji Jitka
Kustovnice, 31.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravím vás, potřebuji vědet, zda keř na fotce je kustovnice.Nemá žádné dlouhé šlahouny, jak se píše.Děkuji Jitka
Melouny 2018, 22.8.2018
Dobrý den, to jsou moje melouny, je jich 6,ale jeden začíná žloutnout, tak nevím, zda nezačíná hnít, zatím je tvrdý.
Čím je réva napadená?, 14.8.2018
Prosím, proč mi některé bobule na víně zasychají.Děkuji Jitka
Rajčata 2018/2, 17.7.2018
Dobrý den, já bojuju ve skleníku se sviluškou na salátovkách už asi 3 roky a nemužu se ji zbavit, ale chci se zeptat co je špatne na rajčatech, kdyz jsou nekteré matné a nekteré hezky lesklé.Děkuji Jitka
Co Vaše réva 2018?, 6.7.2018
Dobrý den, potřebuji vědět, kdy se musí zkrátit výhony s plody.Nyní se mi začíná víno zbarvovat.Děkuji Jitka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika