Příspěvky uživatele - 238.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová - bio ochrana, 17.8.2022
Já letos nemám rez, nemám ale ani hrušky. Jsem 4 roky po výsadbě Hardyho + Boscovy na Praze-Východ a rez mi je postupně skoro zlikvidovala. Letos jsem poprvé ošetřil tebuconazolem před rozkvětem + ortivou po odkvětu a po rzi ani památka. Uvidím,... celý příspěvek >
Česnek sezóna 2021/2022, 3.11.2021
Nejlepší způsob si zamořit půdu a na pěstování česneku jen vzpomínat. L.
Česnek sezóna 2021/2022, 23.10.2021
Strobiny jsou většinou kontaktní fungicidy, které se vážou na voskovou vrstvu na povrchu. Některé fungují i translaminárně, tedy nechají se transportovat pletivem. Azoxystrobin (ortiva) má i systemický účinek proti širokému spektru houbových... celý příspěvek >
Česnek sezóna 2021/2022, 22.10.2021
Milovníkům chemie pořád zbyvají strobiny a tebuconazol.
Semena česneku 2020, 17.8.2021
Všechno je letos naopak když jsme potřebovali teplo pro vývoj do květu, byla zima. Teď bychom potřebovali mírné teplo, třeba stabilně 22°C. Takže máme 10°C jako dnes v noci nebo 30°C. Havran je česnek do dobrých podmínek, třeba Polabí nebo jižní... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 2.8.2021
Hnojivo pro řezané kytky je tvořeno taky hlavně cukrem. Další slozkou je dezinfekce. To použivat nechci, protože sklizené pacibulky jím. Nezdá se to, ale je to celé léto miska nejlepší česnekové hmoty denně. Možná sklidím víc v pacibulkách, než v... celý příspěvek >
Výsev neúspěchy, 3.4.2021
Ono u rajčat často vidíte, že semena klíčí přímo uvnitř plodu. To říká, že některé odrůdy buď netvoří inhibitory klíčení nebo k nim nejsou citlivé. V přírodě se dají najít protipříklady k většině zobecňujících tvrzení.
Výsev neúspěchy, 3.4.2021
Klíčení semen paprik hned druhý den je dané tím, že v plodu papriky jsou přirostlé tenkou stopkou. Touto stopkou ten plod dodává do semena inhibitory klíčení. Tedy semeno není v roztoku inhibitoru jako u dužnatých plodů plných šťávy. Jakmile se u... celý příspěvek >
Nejsladší varianta jahod?, 28.3.2021
Karmen
Nejsladší varianta jahod?, 28.3.2021
O čem to povídáte? Jaké hybridní nebo nehybridní? Jahody jsou oktaploidní, čisté linie u nich neexistují. Hybridní jsou už z definice svým vznikem.
Rapida, 21.3.2021
Měl by někdo nějakou informaci o odrůdě cibule jménem Rapida?
Setí pórku do truhlíku, 27.2.2021 Obsahuje fotku
A. Atroviolaceum
Setí pórku do truhlíku, 27.2.2021 Obsahuje fotku
Jak se daří pórku? Jeho přibuzní mi už klíčí.
Rajčata - hybridy, dehybridizace, OP, 19.2.2021
Vždycky si musíte vybrat, jestli chcete zachovat určité odrůdové vlastnosti nebo "výkonnost". Protože tyto požadavky jdou proti sobě. A směřuje k homozygositě v určitém znaku, B k obecné heterozygositě, kterou doprovází "hybride vigor" efekt. V první... celý příspěvek >
Druhy zeleniny, které snesou zvýšený obsah draslíku, 13.2.2021
Úplně bych se toho nebál. Ten draslík se tam nemůže nějak neomezeně kumulovat. Z větší části Vám nejspíš odtekl pryč (volný draslík). Z menší části, co se navázalo na organickou hmotu, se stal výměnným draslíkem. Tím asi nemáte šanci přehnojit.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika