Příspěvky uživatele - 238.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 28.11.2023
Zde je taky nějaký přehled rezistencí: https://eorganic.org/node/10822 Já tu Iron lady popravdě neplánoval jíst, chtěl jsem ji použít na určitý pokus s výhodou té její homozygotnosti. Jakákoliv jiná homozygotní odrůda by mi byla platná stejně. A... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 28.11.2023 Obsahuje fotku
Tohle prehistorické forum znám, diskutují tam vesměs "známé firmy", ale bohužel je tam i dost nepřesností. Takhle to vidí University of Florida. Ten Crimson Crush je na různých místech uváděn jako heterozygotní. L.
Pomoc při pěstování CBD v interiéru, 23.11.2023 Obsahuje fotku
Myslíte něco jako tohle?
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
Nechat bagrem stáhnout a odvézt tomu, kdo Vám to tam nadělil.
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 18.10.2023
Na háďátko i vlnovníka funguje nejlíp Vertimec. Nic lepšího není známo. Není toxický pro rostliny a má minimální ochrannou lhůtu.
Semena česneku, 17.10.2023
Náhodou se mi dostalo do ruky několik stroužků ze sortimentu Garlicany, kde šlechtí česneky křížením, pravými semeny. Kdyby měl někdo vážný zájem, jsou k dispozici. (Kdo dřív přijde...)
Semena česneku, 16.10.2023
Poprvé mi semena uzrála v lokalitě 520 mnm na Brdech, podloží křemenný porfyr, úplně hluchá půda. Teď pěstuju ve Voděradských bučinách na jílu ve 420 mnm. Jíl hnusné struktury, za sucha jako beton, za mokra ještě horší. Netroufnu si soudit Vaše... celý příspěvek >
Semena česneku, 16.10.2023
Celý postup je poměrně detailně popsán v několika historických vláknech zde. V zásadě jde o odstranění pacibulek z květenství přibližně v době otevírání jeho plachetky a následně držení květního stvolu jako řezané květiny v co nejlepších podmínkách... celý příspěvek >
Semena česneku, 15.10.2023 Obsahuje fotku
Letos se urodilo 19ks pravých semen česneku.
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 15.10.2023
A co kdybyste zasadil sám a viděl?
Semena česneku, 7.10.2023 Obsahuje fotku
Letos se několik semen urodí. Větší část semeniků ještě čeká.
Mýtus o škvorech, 6.10.2023
Tento článek je kritickou reflexí ostatního obsahu na našem serveru. Prostě nám při čtení místních diskusí došlo, že je čas na vlastní Sokalovu aféru. Tak nám to nekažte a vesele studujte. Vaše Redakce Zahrada.cz (aka Majda)
Nový okrasný česnek, 13.8.2023 Obsahuje fotku
Rád bych se pochlubil novým okrasným česnekem.
Ovocné školky v EU, 6.8.2023
Nevím, jestli to tu někde už není, ale bylo by zajímavé mít pohromadě seunam ovocných školek v EU, ze kterých by šlo nakoupit. Ví někdo o nějakých?
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
Nejhůř v celé historii se to u nás na vesnici porvalo na zahradnickém plese. Jeden zatvrzelý příznivec roubování hrušně na semenáč přišel zakroutit nosem zastánci roubováni na kdouli, až to křuplo. Když to viděl propagátor permakultury, na nic... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika