Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozestupy mezi rostlinami, 12.8.2019
Šířky keřů, co mám cca 10-12 let : trojpuk 1,2-1,5m, ibišek syrský 0,8-1m, vajgélie 0,8-1,2m (dle odrůdy), pustoryl 1-1,5m (dle odrůdy), zlatice 1,2-2m (dle odrůdy - ale za cca 20let se dokáže rozrůst i na 3m keř). Růži svraskalou nemám. Uvedená... celý příspěvek >
Staré rybízy a josta - co s něma?, 12.8.2019
Nevím, co poradí ostatní. Teď bych se snažila v okolí keřů trochu vyplet trávu -rybíz koření mělce a tráva mu bere živiny. Vystříhala bych nejstarší větve (ale moc vysloveně starých tam není) a některé sestřihla na nižší rozvětvení (také touto... celý příspěvek >
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?, 12.8.2019
1) v květnu byla zima. 2) kýbl hnoje na podzim na 6m2 je žalostně málo, pod rajčata dávám kbelík hnoje tak na 1m2 a pak ještě později během růstu trošku cereritu. Nejvíc mi rostou poslední měsíc. Pokud by hnůj obsahoval nějaký herbicid, rostliny... celý příspěvek >
Třešeň výsadba, zástřih léto, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Třešeň podle návěsky je odrůda Lapins, což je samosprašná pozdní odrůda. U nás se prodává většinou na Coltu, což je zakrslá podnož (= menší strom), jak to dělají Italové, nevím. Ale to podstatné: v každém případě ji máte zasazenou moc hluboko!! Měla... celý příspěvek >
Buksus - opadavani listku, 11.8.2019
Hrábněte do keře a zjistěte, zda v buxusu nemáte housenky zavíječe zimostrázového, poslední roky likviduje buxusy. V tom případě okamžite důkladný postřik dovnitř keře mospilanem, případně opakovat.    Další možnost je očurávání... celý příspěvek >
Co to je prosím za květinu?, 9.8.2019
Mají různé barvy. Hlízy (vypadají jako černá mrkev) se dají uchovat přes zimu jako gladioly (ale já ji vždy vysévala, pokud jsem ji chtěla).           Lída
Goldrich - nejedlé plody, 8.8.2019
Na netu se píše, že Goldrich je částečně odolná k šarce, případně že je tolerantní k šarce.           Lída
Pomoc s určením Broskvoně, 7.8.2019
A řežete vůbec ten stromek? Má dlouhé slabé proutky... Ani mísu kolem nemá, ta tráva mu také bere živiny.                            Lída
Goldrich - nejedlé plody, 7.8.2019
Pokud plody "nemají žádnou chuť", nechytla šarku (kroužky na peckách)? Meruňky někdy i přes onemocnění šarkou mají plody dobré, ale někdy nejsou k jídlu...           Lída
Jakou zakrslou broskvon doporučujete?, 7.8.2019
Na netu nabízí zahradnictví Urban (Brněnsko) broskvoň Redhaven očkovanou na zakrslé podnoži.           Lída
Hloubka kořenu u Thují, 6.8.2019
ps - tím jsem myslela nechat starý kabel pod thujemi a položit kousek nového kabelu.           L.
Hloubka kořenu u Thují, 6.8.2019
Mně by jich (těch thují) bylo líto. Pokud je plot z nich v pořádku, radši bych přeložila kabel - a dá to míň práce, než kopat thuje .           Lída
Cibule po sklizni měkne, 6.8.2019
Neuvařila se na sluníčku?           Lída
Hortenzie velkolistá - polehává, 6.8.2019
Podepřít. Stonky NESTŘÍHAT, nekvetla by příští rok. Má velké květy a zatím slabé stonky, tak lehá... Před zimou odstřihněte JEN květ, přikryjte listím a chvojím. Příští rok pokvete z nových výhonů, které vyrazí z letošního dřeva.  Lída
Pečetní vosk, 6.8.2019
A proč to nezakapete obyčejným voskem ze svíčky?           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika