Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky, brusinky - hnědé listy, umírá, 17.8.2019
A nejsou přelité? Pokud shodily listy, snížila se odpařovací plocha a tím pádem spotřebují vody méně... Bahenní kytky to nejsou.            Lída
Poškozené plody ostružin, 17.8.2019
ps - tou druhou fotkou nahoře vpravo myslím druhou fotku vloženou původní tazatelkou 12.8. ve 20:15.           L.
Poškozené plody ostružin, 16.8.2019 Obsahuje fotku
Ano, červené nebo bílé - viz obr. z netu. Ale na fotkách nejsou jednotlivé kuličky plodů vyschlé - vycucané - jen zrníčka... Na těch mých (foto nemám) to vypadalo, jako když "něco" z těch jednotlivých zrnek vysaje šťávu, až vyschnou, barvu měly... celý příspěvek >
Rozestupy mezi rostlinami, 16.8.2019
Ještě jsem si vzpomněla na červenolistou lísku (také nemám).      L.
Rozestupy mezi rostlinami, 16.8.2019
Ten dřišťál má tak 1,5m výšky, š=cca 1m. Červenolistá je také ruj vlasatá Ruyal Purple (v=3m, š=1,2) nebo černý bez Black Beauty (nemám)...          Lída
Starček přímořský, 14.8.2019
Ne ne. Rostlina má u země listy... Pak vyrazí šťopka s květy - a listy na té šťopce mají jiný tvar, než ty u země (a je to pořád jedna a ta samá kytka). U květin to bývá dost často, že mají dva druhy listů na jedné rostlině.   Lída
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019 Obsahuje fotku
Je to Weigela florida Variegata. Ale ta moje je nižší, má tak 1-1,2m výšky. Kvete opakovaně, podruhé slaběji. Jinak je dost různých keřů jak strakatých, tak žluto i červenolistých. Navíc i vámi uvedené keře mají různé odrůdy (trojpuky kvetoucí... celý příspěvek >
Ruj vlasatá - řez, 14.8.2019
Klidně bych zatím aspoň dole vystříhala to, co by mi překáželo. Vlastní prosvětlení bych nechala na jaro.            Lída
Poškozené plody ostružin, 14.8.2019
Ale vlnovník dělá bílá jednotlivá zrnka, tahle bílá nejsou...         Lída
Určenie stromu/kríku, 13.8.2019
Mahonie určitě ne, vypadá to na ten durman - pozor, JEDOVATÝ!!!   Lída
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 13.8.2019
Růže se také dají nařízkovat - kvetou pak třetím rokem. Ve zkratce: stonek s dokvétajícím květem a 4mi listy, spodek-asi 3cm poprášit stimulátorem. Vyhloubit asi 15cm důlek, vložit spodek stonku se dvěma listy, zahrnout zemí a zalít. Vršek přikrýt 4... celý příspěvek >
Nováčkova zahrádka, 13.8.2019
Nakreslete si plánek -jak máte zahrádku velkou, jak tam svítí slunce (světové strany, zastínění domem) a začněte si představovat, co by se vám kde líbilo...            Lída
Staré rybízy a josta - co s něma?, 13.8.2019
Udělejte, jak píšete. O tu třetinu zkraťte jen tak polovinu zbylých výhonů (ty, co mají nejmenší letošní přírůstky). Před zimou nasypte do každého keře kbelík kompostu. Zjara přidejte po hrsti cereritu. Mělo by to zabrat. Neřežte celý keř u země, u... celý příspěvek >
Poškozené plody ostružin, 12.8.2019
Podle mne je to je vycucané od hmyzu, také to letos sem tam mám.           Lída
Staré rybízy a josta - co s něma?, 12.8.2019
Zmlazovat 4 letou jostu je škoda, dobře plodí i na starších výhonech. Nepletete si zmlazování a normální udržovací řez?           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika