Příspěvky uživatele - 242.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vláha a hyacinty, 3.11.2008
Milá Efté, loni jsem zasadila asi 10 cibulí hyacintů na víc míst. Mezi trvalky do záhonu, pod zlatici, ke smrku. Na jaře vzešly všechny a vykvetly. Pravda, občas jsem zalévala. Jestli opět pokvetou, nevím. Doufám. Tak jen do toho a žádný strach.... celý příspěvek >
Starkrimson, 30.10.2008
Aha..., děkuji..., a jak dlouho tedy vydrží? Spíš dýl nebo míň? 
Starkrimson, 30.10.2008
Přesně tato jablka jsem koupila v akci (promiňte, sadaři, vlastních nemajíc) a jsou skvělá. Připomínají mi starší odrůdu Starking, která též byla skvělá, ale jen dočasně. Pak náhle začala chutnat jako divná jíška a taky se tak moučnatě rozpadala. Na... celý příspěvek >
Trvalky pod strom, 29.10.2008
V podobných podmínkách pěstuji pěnišníky, hortenzii, pernettyi, vřesovec, denivky, hyacinty a kosatce. Dost se naběhám s konví. Ještě jsou tam bledule a sněženky. A mladý ořešák-partyzán, sám si vyklíčil, sám si roste. Hodně zdaru, H.
úzký živý plot, 27.10.2008
Ještě k čilimníku- určitě pokvete i při sestřihování, dokonce se nijak nerozrůstá do šířky. Vlastně je každý keřík jako zelené koště, úzce vřetenovité, nijak husté. Clona poloprůhledná.
úzký živý plot, 23.10.2008
Dejte heslo bambus přímo tady na Zahradě, už se probíral. A čilimník mám, nevymrzá a snese velkou porci slunce bez zalévání. Ovšem žiju ve středních Čechách. Vy možná někde v horách. Roste nám asi tak pět let a koupila jsem ho v nedalekém... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008
Už několik let marně obcházím řeznictví a ptám se po syrovém loji. Mívala jsem v dětství sýkorky místo reality šou přímo za oknem. Stačilo na tlustou třísku namotat lůj, ovázat a zarazit do držáku na vlaječky. Jo, visely na tom hlavou dolů, tvrdě... celý příspěvek >
úzký živý plot, 22.10.2008
A což čilimník? Sice je tlustší než 30 cm, ale rychle roste, docela i kvete (ne dlouho) a v zimě je zelený, protože to umí. No a komu patří plot se, myslím, pozná podle toho, že sloupky jsou na majitelově straně. Co vy na to, JITo? Je to pravda? H.
co je to za květinu?, 20.10.2008
Karel Hieke tvrdí, že voskovek je asi 200 druhů! (K. Hieke- Pokojové rostliny)
Rostliny do středozemní zimní zahrady, 20.10.2008
Vavřín, netík, asparagus. Jak vám závidím...
jakou popínavku vybrat?, 18.10.2008 Obsahuje fotku
Tak jest, hortenzie opadává. Ovšem to i rdesno a je z něj dost nepořádku. H.
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 9.10.2008
Pane Vysloužile, was ist pufovací schopnost, prosím?
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 9.10.2008
pro hosta 67.226: dobrýýýý ! H.
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 8.10.2008
Hele, Jendo, nic si z toho nedělejte a prostě to zkuste. Do hlíny se dá nacpat leccos, pecka z datle, jadérka mandarinek, vajgl, avokádo, kaštan... Někdy to i vyroste. V dobách paneláku jsem měla kaštan na balkóně. Pak jsem ho darovala, byl už moc... celý příspěvek >
vlaštovičník - bradavice, 30.9.2008
Hele hele, jak se nám to tu rozproudilo. Tak já dodám ten zbytek, abychom se nezaběhli. Kromě opravdu koncentrované kyseliny dusičné z laborky (v malé bezpečné lahvičce-!-) potřebujete, Bohuno, ještě špejli, kterou seříznete na konci do protáhlé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika