Příspěvky uživatele - 130.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 20.4.2017
Zrovna mi odkvétají špendlíky a řešil jsem dilema jestli stříkat Championem proti mrazu nebo Calypsem proti pilatce. Vše je zřejmě vyřešeno, protože u nás už 3dny prší nebo silně fouká, su z teho nešťastný:( Oheň bohužel v noci kontrolovat... celý příspěvek >
Pomůcky a nástroje používané jako rozpěry a k tvarování sklonu větví, 5.4.2017
Děkuji za inspiraci, vidím to jako elegantní levné řešení;-.) Sadař
Pomůcky a nástroje používané jako rozpěry a k tvarování sklonu větví, 5.4.2017
Pokud začnu tvarovat na jaře, za jak asi dlouho si větev udrží nový požadovaný sklon? Děkuji.
Pomůcky a nástroje používané jako rozpěry a k tvarování sklonu větví, 5.4.2017
Můžete popsat jak vyvazujete kosterní větev ke kmeni? To ji musíte přívázat až na samotném konci a včas uvolnit, aby neměla příliš vodorovný sklon...? Děkuji.
Pomůcky a nástroje používané jako rozpěry a k tvarování sklonu větví, 5.4.2017
Dobrý den, dovolím si zde umístit svůj dotaz viz. název příspěvku. Jedná se mi o to, že mám více stromů a nechci větve vyvazovat provázky k zemi, abych mohl dále pohodlně sekat v sadě trávu. Předem děkuji za vaše tipy. Sadař
Stříhání rok starých švestek, 5.4.2017
Děkuji moc za cenné a hlavně ucelené rady. Až sklidím úrodu, můžeme společně vychutnat výdobytky v tekutém stavu ;-) Sadař
Stříhání rok starých švestek, 4.4.2017
Měl bych ještě související dotaz, proč je třeba kosterní větve během tvarování korunky zakracovat ve stejné výšce? Stává se mi, že pokud při koupi stromku nemám již zapěstované 4 kosterní větve, ty chybějící větve rašící teprve z pupenů... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 4.4.2017
Děkuji, zářezy jsou mi zhruba jasné, vyzkouším a dám časem vědět, jak se podařilo. Ohledně zakrácení stávajících 2 kosterních větší se rozepíšu. Můj dotaz nyní směřuji obecně, ne k 1 konkrétnímu stromku. Pokud koupím stromek s... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 4.4.2017
Takže tím, že zkrátím stávající 2 kosterní větve, sám o sobě rašení nových oček v letorosty nepodpořím? Jak asi hluboké zářezy používáte a jak vysoko nad pupenem? Stromek je sazený loni na jaře. Děkuji za odpovědi.
Stříhání rok starých švestek, 4.4.2017
Dobrý den, připojuji zde svůj dotaz, abych nemusel zakládat nové vlákno. Mám dotaz na zřejmě základní věc, nicméně jsem se odpovědi zatím nikde nedočetl. Dotaz zní, mám na švestce terminál a 2 kosterní větve délky cca 30 - 40 cm. Jak... celý příspěvek >
Co je to za škůdce na slivoních?, 15.8.2016
Děkuji za ocenění, a máte pravdu, chutnají ještě lépe:) Taky jsem se na ně načekal těch 8 let... no letos jen tak 20 kilo... ale letos jsem provedl poslední nápravný řez, takže příští rok snad bude konečně pěkná úroda... Jinak by se mělo jednat o... celý příspěvek >
Co je to za škůdce na slivoních?, 15.8.2016
Děkuji a k čemu je dobrý? :)
Obaleč švestkový - 1. generace, 4.7.2016
Pane Petře, čeho důsledkem jsou dírky s visícím klejotokem, je to obaleč? Lze v této fázi ještě něčím stříkat a nebo nemá smysl a plod stejně shnije? Děkuji.
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 27.5.2016
Zdravím, už máte po koštu? Můžete se podělit o zážitek z čistých toptastů a čistých durancií pro porovnání. Děkuji.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 6.5.2016
Zdravím, zřejmě to tu bylo již zmíněno, ale chci se opět zeptat, co má za následek Monilioý úžeh a moniliová hniloba? Odchází celý strom nebo se projeví "jen"neúrodou v daném roce? Dosud jsem s nimi problém neměl, ale rád bych byl připraven, kdyby to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika