Příspěvky uživatele - 130.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je toto projev Šárky na listech?, 12.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, připojím se s dotazem. Je toto projev šarky na plodu slivoně (špendlík katalonský)? Děkuji.
Živočich na slivoni, 15.6.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, přikládám fota 2 brouků (jeden na plodu špendlíku, druhý na listu špendlíku). Prosím o odpovědi na následující 3 otázky. 1) co tam dělá? 2)mám si ho hýčkat nebo likvidovat? 3)Pokud likvidovat tak čím? Děkuji.
Roubování, 8.6.2018
Pane Vysloužile, očkoval jsem na bdící očko a celé to zavázal páskou. Včera po sejmutí pásky jedno očko je zelené a řapík drží, druhé očko je hnědé a řapík upadl. Uchytlo se některé z nich? A pokud ano jaký je následující postup. Děkuji
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 6.6.2018
Já vysadil: Čačanská rodná, Hanita, President, Gabrovská, Presenta, Toptaste, Tophit, Stanley, Durancie vše na slivovičku a doplnil o Katinku na sušení. Střední Morava 250m.n.m. U Čačanské rodné pozoruji na listech silné napadení šarkou.... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 6.6.2018
Můžu natírat latexem? Bude to mít stejný efekt jako vápno? Děkuji.  
Vosy a sršni na hrušních, 6.6.2018
Tak 3 dny po postřiku Mospilanem, kolonie mery na větvičkách zmizely, jen je vidět napadení na listech. Ikdyž hned po potřiku pršelo. Možná teprve zabral předchozí postřik Calypsem. Každopádně jsem ještě instaloval lepové pásy. Snad se dlouho... celý příspěvek >
Vosy a sršni na hrušních, 4.6.2018
Děkuji za informaci. Taky jsem likvidoval mechanicky, ale objevili se znovu. Nevím jak Ti mravenci s nimi souvisí, ale zkusím zlikvidovat ještě mravence. Děkuji.
Test letošního jara, 31.5.2018
Pane Vysloužile, mohlo by tedy přihnojení v této době vyřešit můj problém s plodností peckovin ob rok. Jaké konkrétní hnojivo pro zálivku používáte? Děkuji.
Vosy a sršni na hrušních, 25.5.2018
Jaký postřik na ni a kdy? děkuji.
Roubování, 25.5.2018
A jak poznám, zda-li se ujmuly nebo ne? Omotal jsem je páskou kompletně, i řapík je pod páskou,  tak jak jsem viděl na jednom videu.?
Roubování, 25.5.2018
Pane Vysloužile, tak jsem to zkusil a na 4-letý kmínek (cca 2cm v průměru) naočkoval 3 rouby cca 4-5mm silné závazal páskou. Asi z toho nic nebude, ale i tak kdy mám odstranit pásku. Děkuji.
Co je to za škůdce na trnce?, 22.5.2018
Dobrý den Lído, zřejmě prospěšná nebude? Jak se jí zbavím, Calypsem? Děkuji.
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018
Večer pošlu foto, snad tam ještě něco bude, včera jsem stříkal Calypsem a Nisorrunem
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018
Zdálky na to nevidím a zblízka mám před sršni teda respekt.
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018
A proč jen na těch hrušních? Mšice mám všude, a zrovna na hrušních jich tolik není jako třeba na slivoních? Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika