Příspěvky uživatele - 130.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tipala, 3.5.2016
Zdravím, jestliže chuť pálenky z Tipaly chutná po mandlích, předpokládám, že jste je nevypeckovával, nebo má tu chuť i po vypeckování? Děkuji.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 6.4.2016
Zdravím vás, chci se zeptat, jak poznám květ spálený mrazem, případně malý plůdek, který zmrzl? Děkuji.
Zplanění špendlíku, 17.8.2015
Dobrý den, před 3 lety jsem koupil stromek špendlíku a nasledně zřejmě nesprávně zasadil. Očko bylo zasypáno hlínou pod úrovní země. Nyní zřejmě kvůli tomu došlo ke zplanění, nebo možná lépe řečeno, převážily vlastnosti podnože a stromek... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 13.8.2015
Zdravím Vás pane inženýre Fidlo, byl jste tu označen za odborníka na špendlíky. Zajímalo by mě, pokud máte srovnání pro špendlík Katalonský versus Žlutý především o ohledem na kvalitu pálenky. Letos jsem poprvé ochutnal špendlík katalonský... celý příspěvek >
Cukernatost ovoce, 5.8.2015
Abych trochu upřesnil dotaz, vhodnost odrůdy můžeme vynechat, zde jsem přesvědčen o správné volbě. Spíš mě tedy zajímají řekněme podpůrné faktory jako to světlo, teplo, zálivka atd. Obšírnější odpovědi mě rozhodně nevadí;-) Děkuji.
Probírka plodů, 29.7.2015
Dobrý den, mám asi 8-letou meruňku, mohla by být VP. Ob rok mi dává 50-60kg úrodu dle mě velmi atraktivních plodů. Letos mám strom obsypaný plody ještě více než kdy před tím. Vypadá to, že plody budou menší než obvykle, ale hlavně doufám, že... celý příspěvek >
Radikální řez meruňky, 28.7.2015
Nemám zatím osobní zkušenost. Ale dle literatury a i tohoto fora bych doporučil po sklizni. A dále provést daný rok řez maximálně o 1/3 , jinak hrozí vysoká pravděpodobnost "mrtvice".
Čačanská raná, 20.7.2015
Máte někdo zkušenosti s Čačanskou rodnou? Díky.
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 20.5.2015
Souhlasím, teď už to taky tak vidím...
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 20.5.2015
Děkuji, je to přesně tak, nedočkavý po úrodě :) Proto už mi nejde ani tak o ideální tvar, ale spíše, aby stromek pořádně zarodil
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 20.5.2015
Děkuji za příspěvek a těší mě, že i takový odborník jako vy pane Vysloužile se zapojil do této diskuse. Pro upřesnění. Jedná se o špendlík katalonský - 5-ti letý, alespoň 5 let ho mám zasazený, předtím nevím jestli byl 1-nebo 2 letý, když jsem ho... celý příspěvek >
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 19.5.2015
Toto je mi nyní jasné, takže zase takové házení hrachu to není
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 19.5.2015
Děkuji za radu. Nicméně jak docílit toho, aby nové nižší rozvětvení směřovalo z koruny ven? mně to žene pořád strašně nahoru a ikdyž to bude vně, tak zároveň nahoru a tedy časem stejná houština jako teď...?
Laický dotaz ohledně řezu slivoní, 19.5.2015
a které 4 kostrní větve tedy ponechat? ty nejsilnější? to by v tomto případě mezi nimi byly ty 2, které vidíte jako terminály...?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika