Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Zdravím všechny odborníky :-) neumím řezat ale chci umět. Nechci si koupit stromek v Oxx, tak jsem zvolila známou školku. V okolí žádného odborníka nemám (leda na tůje :-() ale chci mít své stromky bezježkové a moc bych se chtěla naučit stromům... celý příspěvek >
Sundrop, 12.2.2014
Musím říct že vloni byla moje Leala velmi dobrá, plody jako malované, bez kazu, sice trochu menší, ale chuťově velmi dobré tzn. sladké a šťavnaté což mi chutná -)
Broskev na myrobalánu, 1.10.2013
Dobrý den, já jsem z HK, ale ta zahrada je kousek za chrudimí a švestky tam jdou bez problémů -)
Broskev na myrobalánu, 1.10.2013
Myrobalán už mám vyzkoušený, náhodou jsem sehnal Krasavu na této podnožia stromek roste naprosto bez problémů, jen bych chtěl taky nějakou žlutomasou nejlíp právě ten Red haven, jinak poloha je kousek za Chrudimí cca 300mnm,  půda cca 40cm... celý příspěvek >
Broskev na myrobalánu, 30.9.2013
Dobrý den, sháním broskev (nejlépe redhaven) na této podnoži. Mám zahradu kde broskvové podnože přirůstají tempem bonsaje. Hledám kde by se dala broskev na této podnoži koupit. Kdo by věděl předem díky za info.
Ulomená korunka, 25.9.2013
V létě při jedné srpnové bořce mi vítr ulomil Broskev Krasavu těsně pod korunkou (2 letý stromek) ve výšce cca 1m nad zemí. Mám teď jen holý pahýl, který jsem zařízl a zamáznul balzámem. Myslíte že je možné že to znova obrazí? Je na myrobalánu.... celý příspěvek >
Odrůda Meruňky Leala, 17.6.2013
Dobrý den, lealu mám a můžu potvrdit ten střední až slabší růst a nenáročnost na řez -)
Karola, 31.5.2013
Tu úrodu na VP jednou za 5 let můžu potvdit můj otec jí má a za poslední 4 roky bylo v ks.  2,5 , 7 a až letos díky počasí je strom obsypán plůdky takže to vypadá že bude pěkná úroda. V minulých letech vždycky stačil lehký ranní mrazík... celý příspěvek >
Meruňka - hledám vhodnou odrůdu, 11.4.2013
Můžete zkusit odrůdu Lemeda, vyšlechtěná v čr, velmi sladká (má med v názvu), úrodná a snad i odolná mrazům (víc než Velkopavlovická)
Aku marhulu - odolnu proti monilioze a chutnu?, 14.3.2013
Myslím že by tomu vcelku odpovídal Harcot, ale je to těžký zadání ten souběh vlastností se moc nevyskytuje -)
Jakou mirabelku, 12.3.2013
Sice to nejsou mirabelky ale do vyší polohy by se dal zkusit i nějaký velkoplodý myrobalán např. obilnaja nebo zurna
Vířivka, 6.3.2013
Dobrý den, také uvažuji o vířivce MSpa, můžete mi, prosím, napsat typ, který máte a případně kde jste ji koupil? Děkuji moc, Dana Dvořáková
Meruňka early orange, 31.12.2012
Ahoj chtěl bych si pořídit na zahradu ranou meruňku, zaujal mě tahle odrůda, má s ní někdo zkušenosti v podmínkách ČR? Údajně má být toleratní na šarku a mrazuodolná tzn. poměrně spolehlivá ve výnosech ikdyž trochu na úkor kvality plodů. Je to... celý příspěvek >
Broskve v sezóně 2012, 31.10.2012
Já mám asi 5 letý strom Redhavenu letos úroda výborná cca 40 -45kg krásných a chutných broskví a to jsem na jaře ještě tak třetinu sundal při probírce. Strom roste poměrně bujně a zdravě. Mám ji chráněnou od severu a východu vysokou zdí takže na ni... celý příspěvek >
Lejuna nebo Veselka, 29.10.2012
Mám na zahradě pozdní Bergeron a chci si pořídit nějakou ranou odrůdu, po různém zkoumání jsem to zúžil na tyhle 2 odrůdy. Zajímají mě vaše zkušenosti a názory na tyto odrůdy. Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika