Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitá slivoň Imperial, 9.10.2012
Z nedostatku místa na zahradě jsem pořídil tenhle stromek, mám ho 2. rokem, letos už měla i pár vcelku pěkných švestek. Zajímají mě vaše zkušenosti. Jak roste (u mě už cca 2,5m) a jak plodí. Díky. 
Meruňka - vzrůstem malá chuťově dobrá, 3.10.2012
Podle popisku by mohla vyhovovat meruňka Kioto - podnož Krymsk 2. Kioto je prý chutná a mrazuodolná meruňka.
Slivoň Anna Späth, 1.10.2012
Dobrý den, našel jsem ji v prodeji ve Školce Strážnice.
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 25.5.2012
Už to tady řešilo víc lidí včetně mě -), závěr byl asi většinou Bergeron nebo Leala. Pokud nevadí zřejmě horší kvalita meruněk dočetl jsem se něco i v téhle diskuzi.
E-shop KPR, 16.4.2012
Pridam aj svoju skusenost s e-shopom kpr.sk. Najkor som si chcel overit dostupnost semien, na webe bohuzial nieje ziaden kontakt, ani nic podobne, iba kontaktny formular. Ziadna reakcia. Tak som teda skusil vyplnit objednavku. Ziadna reakcia iba... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky zvolit na vysočinu, 27.3.2012
Dobrý den, v loni jsme sázeli Lealu na podobné otevřené zahradě v cca 300 m.n.m. kousek od Chrudimi a jde nádherně naopak vedle nasazený Veecot spíš zkomírá
Odrůda Meruňky Leala, 11.1.2012
Díky za reakce, pro doplnění je to na mírném svahu, takže ta voda po tom jílu asi stéká dolů.
Odrůda Meruňky Leala, 10.1.2012
Díky za tip, ještě bych se chtěl zeptat ohledně podnože je půda tam je cca 40cm pěkná ale pod tím je tuhý jíl, co by bylo nejlepší? nějaká slivoň? 
Odrůda Meruňky Leala, 10.1.2012
Díky za odpovědi, jde o to že na zahradě kde ji chci sázet mi tchán tvrdí že mu meruňky nejdou, je pravda že je to zahrada otevřená do polí ale on to vždy sázel do volného prostoru já sem vybral chráněné místo mezi dřevníkem a altánem, ale... celý příspěvek >
Odrůda Meruňky Leala, 9.1.2012
Chtěl, bych se zeptat na vaše zkušenosti s touto odrůdou, chci pořídit meruňku rodičům na zahradu která je cca 300mnm, dočetl jsem se že je odolná proti mrazíkům a že je to snad nejpozději nakvétající merunka. Má s ní někdo zkušenosti i co se týče... celý příspěvek >
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 27.9.2011
Má někdo zkušenost s pálenicí v Žešově u Prostějova? Letos tam chci pálit svoji prvotinu. Díky. Milan
Zkrácení dracény, 5.11.2009
Dobrý den, yuccu jsem zkrátil, nařezal několik řízků a vše nechal ve vodě zakořenit. Vypadá to ale, že se na horní části řízků dělá černá plíseň. Můžete mi někdo poradit, jaký je správný průběh zakořenění a jak dlouho trvá? Děkuji za radu.
Zkrácení dracény, 12.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl byste mi někdo poradit jak zkracovat dracénu? Slyšel jsem, že kmen mohu nařezat na 15 cm kousky a dát zakořenit. Spodní část nechám v teplé vodě, ale co z horní části? Má se také nějak oplachovat? Děkuji za radu. David Kopřiva
Sekačka Toro 48 SD ADS, 29.9.2009
Tak proč je to naní napsaný?
Tis nebo zimostráz?, 29.9.2009
dobry den. potreboval bych poradit s pesrovanim tisu. pred dvema roky jsme delali zivy plot. rozhodli jsme se pro tisy, ale nemeli jsme jeste mnoho zkusenosti. v jakemsi zahradnictvi jsme tedy koupili tisy a zasadili je. rostou uplne perfektne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika