Příspěvky uživatele - 186.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Begonie, 17.4.2009
Nevím zda vám přímo odpovím na vaš dotaz, ale popíšu vám svůj postup. Asi před třemi týdny ale to nevím přesně jsem je vyndala ze sklepa. Byly tam v rašelině. Do této rašeliny jsem přidala zahradní zeminu asi 1 :1. Do truhlíku jsem je dala vedle sebe... celý příspěvek >
Černý rybíz - jaký?, 16.4.2009
Děkuji za rady. Nevím jestli v sobotu budou jěště nějaký výběr mít. Už je dost dlouho. Jinak počkám na podzim. Já jsem ho již předloni prostříhla, ale asi málo. Já vůbec jako nezkušená lituji něco stříhat. Teď mám diléma se stříháním meruňky a... celý příspěvek >
Černý rybíz - jaký?, 8.4.2009
Poraďte mi prosím dobrou odrůdu černého rybízu. Mám jeden starý keřík, ale vloni měl jen drobek velmi drobných kuliček. Ve starších příspěvcích jsem nic nenašla. Díky
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Já bych to také tak černě neviděla. Vždyť hlavně po vesnicích a menších městech je vidět plno krásně opravených chaloupek i domečků. Ta satelitní městečka jsou někde moc namačkané, ale to přinesla doba. Drahé pozemky. A když si vzpomeneme jak to... celý příspěvek >
Ochrana kmínků, 19.3.2009
Mockrát vám všem děkuji za rady. Ty zedníci mě vůbec nenapadli, doufám, že někde drobek vyžebrám. Jinak koupim ty plastové kryty i když mám zahradu oplocenou.
Pokojovka, 17.3.2009
Já nevím zda má klívie kořeny nebo cibuli, jediné co vím, že má červenooranžové květy. Více květů na jednom stvolu. Mívala ji maminka tak že vlastní zkušenost nemám. Ale pokud si pamatuji, tak po odkvětu nezatahovala, což by napovídalo, že má... celý příspěvek >
Pokojovka, 17.3.2009
Jenom typuji, není to klívie, latinský nazev nevím,
Ochrana kmínků, 16.3.2009
Měla bych prosím Vás, ještě jeden dotaz. Nevíte zda se neprodává nějaký vápenný nátěr přímo na kmeny stromů? V Obi mi nabízeli pouze hašené vápno, ale 25 kg je na mé 3 stromečky opravdu moc. Není nějaké vápno, které bych mohla použít na kmeny a ten... celý příspěvek >
Ochrana kmínků, 11.3.2009
Děkuji za rady. Broskev jsem na podzim stříkala Kuprikolem a v březnu ji chci ještě jednou stříknout. Meruňku jsem ničím nestříkala. Nevím zda se monilioza objevuje tak často jako kadeřavost. Mám i tu meruňku preventivně postříkat? Díky
Ochrana kmínků, 11.3.2009
Na začátku zimy jsem obalila kmen meruňky a broskve papírovým pytlem a ke kořenům jsem navršila listí a kompost. Jsou to mladé stromky vloni na jaře vysazeny. Poraďte kdy to mám asi odstranit. Mám strach z jarního sluníčka, aby nepoškodilo kmínky.... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 25.2.2009
Nejsem odbornice, ale tipla bych to na vějířovku. Viděla jsem ji i v růžové a bílé barvě. Vloni jsem ji měla v závěsu ve stínu, ale takhle krásně mi nekvetla. Chce asi více sluníčka. Dala jsem ji do sklepa tak nevím jestli to přežije. Má tam chudinka... celý příspěvek >
Úvahy před řezem i po něm, 30.1.2009
To povídání, hlavně to první, je krásné zamyšlení nad tím drnem hlíny, co každý máme a snažíme se co nám síly stačí, aby bylo na co koukat při tom kafíčku. S tím sousedem máte pravdu. Hnedle jsem si vybavila loňský rok, kdy soused začal prořezávat... celý příspěvek >
Mšice v zahradě, 28.1.2009
Myslím, že by bylo škoda, porážet stromek jen kvůli mšicím. Postříkejte ho na jaře nějakým přípravkem na mšice, je jich velká spousta  (Muspilan). V každé zahrádkářské prodejně vám nabídnou plno druhů. Aby jste to měla jednodušší můžete si... celý příspěvek >
Hadovka, 28.1.2009
Chtěla bych zkusit pěstovat hadovky venku. Nemáte s tím zkušenosti? Nebo poraďte nějakou odrůdu okurek chuťově podobnou skleníkovým hadovkám. Hadovky jsou křehoučké oproti běžným polním salátovkám. Díky
kdy vysévat trvalky, 23.1.2009
Věřím vám, že se nemůžete již dočkat, ale radši vyčkejte až bude více sluníčka. Nevím kolik máte místa u oken, semínka když vyklíčí potřebují hodně světla, jinak se vám vytáhnou. Jestli budete vysévat i nějaké letničky tak aby se vám to všechno vešlo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika