Příspěvky uživatele - 248.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se mi stalo se slivoní?, 11.8.2016
Neměli jste tam kroupy?           Lída
Podpora plodnosti, 11.8.2016
Nikde bych nic neškrtila, také by vám zaškrcená část mohla uschnout. Spíš bych přihnojila fosforem a sklonila větve do nižší polohy. Jestli to je starší strom, tak i prosvětlila korunu.          ... celý příspěvek >
Žluté skvrny na rajčatech, 11.8.2016
Může to být velkým kolísáním teplot mezi dnem a nocí, vysokými nebo nízkými teplotami, případně nedostatek draslíku. Některé odrůdy jsou více náchylné.           Lída
Co je to za rostlinku?, 10.8.2016
Dostatek světla, ale ne přímé ostré slunce (pálí listy), zalévat spíše méně, než více.           Lída
Rebarbora - choroba, 10.8.2016
U toho rybízu to je antraknóza, opravdu stačí postříkat (myslím Dithane). Rebarbora to od rybízu určitě nechytla, spíš zapůsobil rundup, některé rostliny jsou na něj hodně citlivé. V části zahrady, co se sklízí věci k jídlu, bych ho vůbec nepoužívala... celý příspěvek >
Co se mi stalo se slivoní?, 9.8.2016
Řekla bych, že je to normální, jak postupně začínají zrát. Pokud nemají fleky jako zralé...           Lída
Chci sehnat tento stromek a nevím co to je, 9.8.2016
Chodím denně kolem císaře na zahrádku, v květu nádhera, olistění tmavě červené hlavně v horní části stromku, plody pozdní a malé, k jídlu rozhodně nelákají (chuťově nevím, o tom jsem s majitelem nemluvila). Růst stromu jako na tazatelově fotce, zatím... celý příspěvek >
Clematis uvadá, co teď?, 9.8.2016
Nevím, jak ho máte vysoký. Asi bych ho aspoň tak o třetinu sestřihla a pokud to lze, tak namočila tak na hodinudo kbelíku s vodou. Škoda, že jste k němu nedali do květináče otočenou láhev s vodou nebo aspoň knot, kterým by si mohl táhnout vodu třeba... celý příspěvek >
Co je to za keř, 9.8.2016
Další možnost je, že původní majitel chtěl mít nízký pestrý plot, že mu z buxusu připadal moc smutný. Podle fotky tavolníku bych řekla, že je to buď uváděný Golden Flame (výška cca 50cm, malinko tmavší květy) nebo Golden Princess (výška cca 30cm,... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 8.8.2016
Co nejdříve po sklizni, tak do poloviny července. Je to výhodnější i pro případný doporučovaný postřik Kuprikolem. A dobře se člověk dostává i ke šlahounům, pokud potřebuje odnože.                    ... celý příspěvek >
Parazitická popínavka na paprikách, 8.8.2016
Je to pěkná potvora, já si ji dva roky po sobě koupila se sadbou majoránky.(od různých prodejců). Prý se ráda vysemeňuje, tak jsem to hlídala a odmotávala, aby neudělala semínka, měla jsem z toho obavy. Teď už si sadbu raději dělám... celý příspěvek >
Jahody - sláma nebo textilie?, 8.8.2016
Sláma se dává pod trsy plodů přímo na zeminu.           Lída
Chci sehnat tento stromek a nevím co to je, 7.8.2016 Obsahuje fotku
Prunus c. Nigra má ale delší stopky u květů, než jsou na fotce tazatele, tam jsou přisedlé jako u broskví - porovnejte si to :           Lída
Chci sehnat tento stromek a nevím co to je, 7.8.2016
Červenolistý myrobalán je u nás v parku, má menší květy na delších stopkách (aspoň ten u nás), všechny listy vínové, po odkvětu vypadá smutně. Červeného císaře jsem viděla asi ze 4m, květy má takovéhle i ta koruna stromu je víc červená nahoře, než... celý příspěvek >
Chci sehnat tento stromek a nevím co to je, 6.8.2016 Obsahuje fotku
Červenolistá sakura - prodává ji Havlis.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika