Příspěvky uživatele - 44.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2016, 20.7.2016
Mám Kioto druhým rokem. Chtěl jsem nechat pár plodů na ochutnání ale bohužel vše vzal mráz. ale možná to bylo dobře, protože nyní má stromek metrové přírůstky.  Zdenek
Kanadské borůvky - pěstování, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Pozdě ale přece :) Jinak houba borůvku nezahubila, po dvou dnech zhnědla a ztvrdla. Přidávám fotku dozrávajícího Spartana.  Zdenek
Melouny a melounky 2016, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Tři sazeničky melounů roubovaných na dýni. Zatím 9 kousků.
Kanadské borůvky - pěstování, 2.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Na mulčovací kůře u kanadských borůvek se mi začala tvořit nějaká pěna (houba). Je to lepkavé a smrdí to. Mám tam několik ložisek něco je u kraje, ale mám i jedno přímo u kmínku borůvky. Začalo se to tvořit včera, po... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 27.6.2016
Tak třešeň z jara obrazila, vyrostly jen malé lístečky, žádné přírusty větví. Poté uschla. Psal jsem do Uh.ostrohu na prodejstromku.cz a po měsíci žádná odezva. Když pominu cenu vč. poštovného (460kč) tak jsem ztratil celý rok.
Chloróza broskvoně 2016, 13.6.2016
Já jsem tu svoji postříkal zelenou skalicí a nyní mi opadávají listy :(Asi jsem udělal silný koncentrát. Tak snad to přežije...
Nově založený trávník, 9.6.2016
Tak mě nově založený trávník spláchla po deseti dnech průtrž. Nyní je tráva řídká, další klíčí v záhoncích, borůvkách... Nechám to také na podzim. Vše znovu, vystříkat, kultivovat... Chjo... Zdenek
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 7.6.2016
Samozřejmě nemůžu říct s jistotou že je to Niesluchowski. Náhoda to asi není, když jsem kupoval dva, a oba jsou napadeny (já brněnsko, druhý je o něco výš). Jde o to že to může být i nějaký jyný angrešt. Žádný plod na něm letos nebude, takže to... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 7.6.2016
Tak teď nevím jestli mu dát ještě šanci. Odstřihnout zasažené konce větviček a příští rok se uvidí, nebo pro jistotu na jaře postříkat?
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 6.6.2016
Taky jsem ho kupoval ve Strážnici spolu s Paxem, Remarkou, Rolondou Primou a Karátem. Tyto ostatní jsou ok. Kupoval jsem ho i rodičům a také na něm mají padlí. Nevím tedy jestli ho mám nechat a preventivně stříknout. Vy ho nějak chemicky ošetřujete?
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 6.6.2016
Tak u mne angrešt Niesluchowski chytil padlí, ostatní jsou ok. Asi ho nahradím něčím jiným.  Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika