Příspěvky uživatele - 44.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meloun červený, 20.8.2016
Někde jsem četl že utrhnutí melouny by mělo být 45-60dní po odkvětu. Další pomůckou je zaschlý úponek za melounem. Pak by se měl uřezat a nechat pár dní dojít. Já to prubnu příští týden.  Zdenek
Sladka ostružina, 18.8.2016
To rád slyším (čtu) Navaho si chci pořídit letos na podzim. Jak ji máte dlouho, jak je vysoká, od kkdy do kdy plodí? :)  Děkuji Zdenek
Meloun červený, 17.8.2016
Nešlapu tam. Je to takový obdelník na netkané textilii cca 1,8 x 3metry. Ani je nevážím to byl jen odhad. Příští víkend bych chtěl první ochutnat, tak uvidím, snad se trefím do zralosti.  Zdenek
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 12.8.2016
Můžu doporučit Stigu 48 S. Mám ji já i pár sousedů. Všichni spokojeni.  Zdenek
Co se mi stalo se slivoní?, 12.8.2016
Měl a to 2x. Myslíte že je to od krup? Ostatní stromky jsou ok.  Děkuji Zdenek
Co se mi stalo se slivoní?, 11.8.2016 Obsahuje fotku
Loni na podzim jsem zasadil švestku Topstar. některé listy má ožrané a vypadají "nezdravě". Letos už asi ne, ale čím a kdy postříkat příští rok.  Díky Zdenek
Leskora, 2.8.2016 Obsahuje fotku
Proč mi praská kmínek u Leskory? Stejné se ději i na jedné větvičce. Podnož zelená ryngle. Mám to zatřít stromovým balzámem? Díky Zdenek
Nejchutnější kanadská borůvka, 2.8.2016 Obsahuje fotku
Spartan
Nejchutnější kanadská borůvka, 2.8.2016 Obsahuje fotku
Chandler
Meloun červený, 2.8.2016 Obsahuje fotku
...ještě ta fotka :)
Meloun červený, 2.8.2016
Moje melounoviště. Je tam "schovaných" 7 melounů. Ty větší zatím cca 5 kilo a rostou.
Nejchutnější kanadská borůvka, 30.7.2016
Chandler a Spartan, výborné a jako bonus velmi velké plody.  Zdenek
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.7.2016
Já jsem takhle dopadl s Nieslu. taky koupen v Uh.Ostrohu. Vykopal jsem ho. Na jaře koupím stejnou odrůdu znovu a raději preventivně stříknu proti padlí.  Zdenek
Topstar plus, 29.7.2016
Já jsem Topstar kupoval na podzim z Fytosu. Tak doufám že to Topstar bude :) Měl by dozrávat v srpnu.  Zdenek
Úroda meruněk 2016, 21.7.2016
Tak alespoň jich bude víc v příští sezóně, pokud počasí dovolí. Ještě jsem k ní loni na podzim pořídil Leskoru. Jinak moc pěkné foto.  Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika