Příspěvky uživatele - 44.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň Sweet Early, 26.10.2016
Děkuji za reakci. Kdyby se dal stromek udržet na cca 3 metrech, tak by neměl být problém dát síť proti ptákům. Rodicě mají Burlat, tak jsem si také říkal že bych mahl naroubovat větvičku. Ještě někdo kdo má Sweet Early?
Třešeň Sweet Early, 26.10.2016
No já pro ni mám nachystanou slunnou polohu. Slunce od rána do večera. Jámu vykopanou cca 80cm, smíchanou s původní hlínou s kompostem. Jen bych nerad udělal chybu s volbou odrůdy. Těch příspěvků o horší plodivosti Sweet Early jsem zde na stránkách... celý příspěvek >
Třešeň Sweet Early, 26.10.2016
Jaké máte nové zkušenosti se Sweet Early? Potřebuji pořídit nečervivou třešeň menšího vzrůstu. Dobře mě vyšel Burlat, ale je problém sehnat kvalitní stromek na Gisele. Jak jste tedy spokojeni se Sweet Early na Gisele?  Díky, Zdenek
Sloupovitý ostružiník Navaho, 21.10.2016
Také se chystám koupit Navaho. Máte někdo nějaké info? Chuť, velikost plodů, výška kěře, vyvyzovat-nevyvazovat...?
Podnoz Gisela do tazkej pody, 21.10.2016
Nestrašte. Já budu kupovat Burlat na Gisele a také počítám s malým stromkem.
Zalozeni travniku, 17.10.2016
Já jsem sel trávník 2.10. první "vlaštovky" jsem viděl 12.10. Nyní je už vidět zelená plocha. Zdenek
Bobkovišen, 27.9.2016
Snese nějaký druh Bobkovišně plné slunce (od rána do večera)? Potřeboval bych nějakou co neroste moc do šířky a udržet ji na dvou metrech výšky. děkuji.  Zdenek
Zalozeni travniku, 21.9.2016
Proto zaseju polovinu zahrady na podzim a druhou na jaře.  Zdenek
Podzimní výsev trávníku, 19.9.2016
Travní semeno mám koupeno a to právě z Rousínova a semeno z Větrova je to rekreační směs VV 4/1 :)
Podzimní výsev trávníku, 19.9.2016
V okolí Slavkova u Brna spadlo jen pár kapek a to doslova. Nějaké hnojivo mám, ale asi je to sezóní (letní), takže mám pohnojit podzimním? V půdě bohužel žádné pískové částice nejsou.
Podzimní výsev trávníku, 19.9.2016
Děkuji Vám. Půda je černozem. Mám vystříkáno Dominátorem, ale půda je teď velmi suchá, potřeboval bych pořádný déšť, pak projedu rotávátorem, uhrabu, vyseju, uhrabu a uválcuju. Děkuji, Zdenek
Podzimní výsev trávníku, 19.9.2016
Můžu založit nový trávník ještě počátkem října? Stihne dobře zakořenit a přečkat zimu?  Děkuji.  Zdenek
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 10.9.2016
Do 25m2 stačí jen ohláška. Pokud by stála stavba do 2m od hranice se sousedem, tak i jeho podpis. Nezámrzná hloubka je 80cm.  Zdenek
Meloun červený, 29.8.2016 Obsahuje fotku
Byl vynikající :)
Meloun červený, 29.8.2016 Obsahuje fotku
Tak první sklizený i snězený. 9,2kg Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika