Příspěvky uživatele - 68.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kopr, 26.8.2017
Vyroste, ale podzimní už  nema to správný aroma.
Zkalená voda v bazénu, 15.8.2017
Bylo by dobre vedet co tomu zakalu predchazelo.
Hliníkový žebřík z Mounfieldu?, 9.8.2017
Měl jsem pujceny tento zebrik,15 pricek a sam jsem postavil jen štafle, cely zebrik pouze ve dvou lidech
Hliníkový žebřík z Mounfieldu?, 8.8.2017
Tyhle lacine žebříky jsou ze slabsich profilů a pokud se rozbali na celou delku tak se nepříjemně houpou.
Proč se nevytváří na kapustě růžičky, 3.8.2017
Me se tvori vzdy az v září. 
Modrá skalice ano či ne?, 2.8.2017
Polivkovou lžíci na 10m3.
Teplota ve skleníku během tropických dnů, 31.7.2017
A co roseni?
Slimáci, 28.7.2017
Nejak nechapu ty rady ze slimaky vysbiraji kachny, protoze slimaci vylezaji v noci a pres den jsou dokonale zalezli. 
Síran hlinitý - vločkovač, 28.7.2017
Ještě jste neuvedli jaky je ph, pouziti kyseliny, skalice,a vlockovace tak tohle všechno snižuje ph a to dost radikálně no pokud ma bazen 3,8 m3😂
Zmrzla mi broskvoň?, 21.7.2017
Když opadaly listy tak asi stromek uschnul, mrazem to nebude.
Hnojivo Slepičince, 27.5.2017
Hlavně je třeba u rajcat vcas přestat aby to nebylo cítit z plodů. 
Název skalničky?, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Přidám se s těmito květinkami jak se jmenuji a hlavně jak a kdy je namnožit?
Kopřivová jicha, 7.5.2017
Moje zkušenost s kopřivovou jichou je že to akorát pěkně smrdi. 
Co s tulipány, 6.5.2017
Co s tulipány po odkvětu, ostříhat u země nebo nechat zaschnout a pak ostříhat.Vyndavat je nebudu ale chci co nejdřív vysadit letničky aby záhon byl brzo zase dekorativní.
Kana/dosna, 5.5.2017
Že prodají jinou odrůdu je úplně běžný, hlavně pokud jde o květ. Už se mě to stálo dvakrát. Někdo je spokojený i s těmi listy.Vetsinou prodávají ty drobnokvete, hlavně pokud to koupíte v nějakém marketu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika