Příspěvky uživatele - 34.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinič v 763 mn.m, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Berte obrázky jako úvaha. Já vím, že bych z toho nikdy tady neudělal víno, možná budou bobulky k jídlu nejdřív tak v půli řijna, možná se stihnou jen obarvit na červeno. Ale pro mě je to jen doklad, jaké jsou hranice a jaké ošetřování v mých... celý příspěvek >
Vinič v 763 mn.m, 5.8.2013 Obsahuje fotku
zakládaná vinička
Vinič v 763 mn.m, 1.8.2013
Trimetrovy lonsky vyhon Solarisu jsem nechal pro pokus cely a cekal jsem, ktera ocka vymrzly. Pouze poslednich pul metru byly cerne. Je ale take pravdou, ze zima 12/13 nebyla na mrazy tak kruta jako zima pred touto. Mozna taky proto mi pokusne... celý příspěvek >
Vinič v 763 mn.m, 1.8.2013
se z těch amerikánů nepotento... Zkuste obyčejný Krystal. A pokud polohou nemáte Jizerku, tak Vám musí rodit v těchto podmínkách i Solaris. Hlavně roste bujně a má velký listy, já ho na pergolu taky sázel, i když ještě musím počkat tak dva roky než... celý příspěvek >
Réva ze semínka - pecičky, 30.9.2012
U nás v superhyper obchodech jsou hrozny stolních odrůd mimo podzimní měsíce vždy s původem odněkud z nějaké daleké jižní tramtárie, Španělsko, jih Ameriky. Ani by mě nenapadlo to zkoušet, dyť tam pomalu nevědí co je mráz. Spíš mě dostává, jak to... celý příspěvek >
Čmelíci, 30.9.2012
Stačí, když při vyklízení se ramenem otřete o zeď kurníku a do nqkolika minut je máte ve vlasech.Jdou po teple, proti směru od zářiče tepla. Mám velmi důkladně ověřeno ve vlastním kurníku, kde jsem je letos intenzivněc mítil. Jo a jinak, ve škvírách... celý příspěvek >
Zweigetreble, 22.9.2012
Do chladných poloh vidím větší, mnohem větší šanci Marquette, která mi jede jako letošní pravokořenná sazenice. Přešly tím hnusným pozdním květnovým mrazíkem a znova s obrovskou vitalitou nasadily nové listy po spálených. CC je nepochybně také skvělá... celý příspěvek >
Kombinace dvou způsobů řízkování, 11.9.2012
Mrkněte sem od 6. minuty. Jestli tomu rozumím dobře, tak připraví substrát, do prostředka udělá tlustým kolíkem díru, nasype na dno díry perlit, vloží řízek, obsype a rozumně zalije. Mně to přijde jako rozumná kombinace aniž bych musel... celý příspěvek >
Čmelíci, 5.9.2012
Ještě dodatek, jestliže chcete levnější řešení (čmelíkostop je sice vyžene, ale na krátko a je to drahý řešení) a dle mého soudu trvanlivé, pořiďte trojkombinaci od Iframixu. Pošlou trojkombinaci, za nbějakých osmset s poštovným. To zabere.Čmelíci mě... celý příspěvek >
Čmelíci, 5.9.2012
Já zkoušel čmelíkostop, natírat vápnem zevnitř kurník (čtyři dny po sobě a čmelíci se vyrojili odněkud znova!!). Základem je mechanická očista od vší podestýlky a výkalů a pak najet podle návodu s těmi přípravky. Jsou velmi šetrné a musím říct, že... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 4.9.2012
Děkuji za obdiv, moje žena to vidí trochu jinak, ta by všude foukla nějaký letničky, trvalky, tím je posedlá ;) Železo bych vyloučil, protože se u nás léta těžila železná ruda a všude je hlína úplně dočervena, tak jestli réva zmákne si železo... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 4.9.2012 Obsahuje fotku
Jedna sazenice z dvouletých pravokořenný Solaris, 596 mnm, trochu jsem ho potrápil a nechal malý květ. 21° čnm. Jejich čtyřletá matka o pár metrů dál má cukernatost ještě o tři stupně vyšší. Hořčík jsem zalil v červnu a ke konci srpna jsem... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 18.7.2012
Letos jsem ještě nepoužil žádnou chemii, loni akorát na přelomu června a července dvakrát Kuprikol kvůli plísni a to hlavně na pokusném MOPRu a Svatovavřineckém (prostokoř.). Źádnou jinou chemii nepoužívám a ani nechci. Jak jsem psal někde v tomto... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 18.7.2012 Obsahuje fotku
Dnešní foto, tříletý pravokořenný keř, v tomto případě na obrázku panenská úroda. Vitální odrůda, potvrzuji také velké listy. Říkám této odrůdě "babička", protože má takový hrbolatý povrch listů. Pěstuji v přesně rovných 600 m.n.m. V zimě až -25... celý příspěvek >
Budeme dnes přikrývat?, 1.6.2012
Jakmile se vítr zklidní, bude padat studený vzduch dolů. Mám odpozorované, že toto se děje u nás na náchodsku od svítání do zhruba 6. ráno. Proto jsem nejcitlivější odrůdy raději obalil a dřív než v pondělí to nesundám. Petr
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika