Příspěvky uživatele - 34.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 10.3.2014
Od doby, co jsem na jaře začal stříknout angreše, tak se mi v létě nedělaj plesnivý kolečka na bobulích. Dělal jsem pokus, jednoho jara jsem jeden angešt nestříknul, ostatní ano, a byly v tom prokazatelně jasný rozdíly. Jinak plísní mi zpravidla réva... celý příspěvek >
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 8.3.2014
Stříknul jsem kuprikolem broskvoně, angrešty a taky klacky réví prakticky všech druhů.
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 5.3.2014
U mne jedování letos v předjaří začalo a doufám pro letošní sezonu i skončilo jedním postřikem Kuprikolu o víkendu. Loni jsem takto vydržel.  Fascinuje mě, jak vždycky kouzlíte s těma lektvarama, chemici ;)
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 28.1.2014
Jak zde někdo trefně poznamenal, vinohrad se připravuje s životností jedné lidské generace. Pominu-li určitou možnost přeroubování Vinifery na nějakou piwi, pak není divu, že hybridní odrůdy budou ještě dlouho nezajímavé pro spoustu pěstitelů. A... celý příspěvek >
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 27.1.2014
Jeden ze dvou hlavních důvodů proč zkouším pěstovat hybridy je, že chci vytlačovat a minimalizovat chemii z pěstování. Druhým důvodem je hledání mrazuodolnosti mnoha z takovýchto odrůd pro pokusné pěstování v nevinařské oblasti. To, že Solaris tak... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 28.11.2013 Obsahuje fotku
Tedy přikládám letošní výsledek. Sklizeň byla v půli září, o cca tři týdny později než loni. Cukernatost zhruba plus minus 23 stupňů. Což při té letošní bídě jak to všechno jelo pomalu zaplať pán Bůh. Letos jsem během roku nepoužil žádný postřik,... celý příspěvek >
Proč nenesou?, 11.11.2013
Zpravidla problém ve snůšce je ten, že Vám řekli při prodeji o tři až čtyři týdny vyšší stáří kuřic než reálně je. Bohužel obchodníci vědí, že nejvíc se musí krmit před snůškou a to se jim tolik nevyplatí, protože je to něco stojí. Tak Vám nakukají,... celý příspěvek >
Proč slepice vůbec nezačaly snášet?, 24.10.2013
Koukám na obrázky, to jsou tutově nedospělý holky. Zřejmě klasický "červený" hybridy Isa brown red. Tak to vidím na dva až tři týdny než Vám pipinky s většíma hřebínkama snesou první maličké vajíčko. No máte pravdu, ono se to dá urychlit N1 směsí,... celý příspěvek >
Proč slepice vůbec nezačaly snášet?, 23.10.2013
Jedna z možností je, že jste koupila kuřice ještě moc mladé a pohlavně stále nedospěly. Prodejci toho nakecají, ptáte se, jak mají dlouho do snůšky. Oni řeknou: jó pane ty do týdne, nejdéle do dovu ponesou. Já k tomu přihodím vždy tak čtyři pět... celý příspěvek >
Slepice přestaly večer chodit do kurníku, 21.9.2013
jo a slepice tam zase začnou lézt. Ale musíte to z nich taky dostat. Nejlépe "vypopelit" je ve druhé složce iframixu (velmi jemně nadrcené skořápky, zařežou se do čmelíků, slepicím to nevadí)
Slepice přestaly večer chodit do kurníku, 21.9.2013
přečtěte si o Iframixu, prevence je občas posypat v kurníku druhou složkou iframixu a do vody jim jendou měsíčně po tři dny přidávat ten repelent. Největší množení čmelíků je od letních dnů do podzimu, kdy je nesmíte nechat přemnožit. Mylsím, že... celý příspěvek >
Slepice přestaly večer chodit do kurníku, 21.9.2013
Přidávám se, je to tak, nejspíš máte čmelíky. Musíte mít i nízkou snůšku oproti průměru, navíc slepice je méně klidná, oštipuje se častěji. Já si tímhle prošel víckrát a zkuste Iframix trojí kombinace (vystříkání kurníku - posyp vápnitých... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 12.9.2013
KH kraj, podhůří Orl. hor, rovných 600 mnm, máme blíž k Baltu než k Jadranu ;)
Sklizeň révy 2013, 12.9.2013 Obsahuje fotku
Zatímco Mirek už po letošní sklizni čeká jen na dozrání pomerančů, já se smutně koukám na postpuně dozrávající úrodu jinak velmi zdravých keřů. Prim 13 st. NM, Nero 13,0 st. NM prostokořenné, Nero pravokořenné 14,0 NM. Dornefelder 11,0... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 12.9.2013
Solaris nejlepší cukernatost 17,0 NM, ty slabší 14,5 NM. Letos slabota. U nás se podepsalo blbé jaro, zpoždění o cca 3 až 4 týdny. Loni byly i ty nejstinnější keře nad 20 st. NM.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika