Příspěvky uživatele - 34.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Činska vinna reva, 3.1.2015
Čína jela vždy na kvantitu, nikoi kvallitu. Jen u velmi mála komodit nebo výrobků je srovnatelná s kvalitou Evropy. To, že čínská ekonomika jede na i úkor životního prostředí víme, nicméně Japonsko ani Amerika nejsou lepší.
Krmení slepic v zimě, 31.12.2014
u farmáře s rostlinnou výrobou se dal letos získat metrák pšenice tzn. dva pytle mezi 400 a 300 Kč. Zkuste se omrknout do okolí, poptat. Jinak zapomeňte na trvalé krmení nejednodušším způsobem a dostupnou směsí, to především z důvodu, že v pytlovaným... celý příspěvek >
Slepice nenesou vajíčka, 27.12.2014
Mám šest slepic zhruba stejného stáří jako popisujete a od konce října nic, ani vejce. Mají volný výběh, stále si mohou hrabat, teď už jsem je přikrmoval tři týdny koupenou směsí pro nosnice a stále nic. Nemít několik nových letošních kuřic, tak máme... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 1.12.2014
urinoterapie (pití moči s léčebnými účinky) je zcela vědecky prokazatleně pozitivní a není žádným šamanstvím. Rozhodně se nepoužívá moč kontaminovaná hormony vč. ženské horm. antikoncepce. 
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 30.11.2014
prý se hormony z antikoncepce dostávají močí do kanalizace a řečišť. Jedna z teorií snížení plodnosti mužů za posledních deset let je zamořování polí rezidui hormonů antikoncepce z moče a fekálu. Údajně rybáři začínají mít obavy, jak jeto s... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
Ňáko nad tím hoši moc bádáte. Dělám to tak, že vykopu díru průměru 40 cm a hloubky 40 díru, na dno nasypu hrst cereritu, sazenici v korenech zasypu kbelikem kompostu a na vrch necham trochu te lepsi hliny z vrchu. Drn odvezu na kompost vcetne ty... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 10.10.2014
Solaris 19 °, některé hrozny 20, loni průměrně o tri stupně více. Nadm.výška 600 mnm.
Co vaše réva? (2014), 24.8.2014
Ta napravo, samozřemě krásný hrozen. Spíš teď vnímám fakt, že vy co pěstujete révu co do tepla optimálních podmínkách a vyroste všechno, tak za jediné podmínky - aplikace ochranných prostředků. Zatímco my z velmi okrajových oblastí sice prakticky... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 22.8.2014
Určitě zajímavé, ale nic pro mě, já hnojím slepičákama. Mirku, máte nějakou sklizeň, která pochází během roku z chemicky neošetřeného keře a ani jste na něj nepoužil stimulátory květenství (nebo co to je)?
Kokcidióza a jak dál. Poraďte prosím, 21.8.2014
Ano, kyselina octová a mravenčí zlepšuje kyselost žaludku a trávení, potlačuje množení těch svinských bakterií. Probiotika určitě neuškodí, ale jestli jsou vhodné stejné kultury (jak uvádíte podávané jogurtem) jako vyhovují savcům resp.nám lidem, tak... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 17.8.2014 Obsahuje fotku
Až na Solaris a Prim je všechno tvrdý jak brok, v naší poloze vždyť "před týdnem" přestalo chumelit... Ale zato, věřte nevěřte, skutečně nulová chemická ochrana. 
Co vaše réva? (2014), 8.7.2014
Já jak tak sleduji vývoj růstu rostlin dokonce Mirka podezřívám, že má ročně ne jednu, ale dvě úrody, jen se nám to ze skromnosti stydí říct :-)  Oproti mě, kterému díky drastickému zpoždění růstu v květnu z původně urychleného jara teprve... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 30.4.2014
U mě pomalu rozvíjející se pupeny plus minus téměř u všech odrůd současně, pouze největší rozvíjení do lístků mi přijde u Vostorgu, Marquette, když tak na to koukám jde o odrůdy nejranější. Jo a Osceola Muscat je největší kabrňák v rozvinu. Zajímavé... celý příspěvek >
Štěpování révy - stratifikace, 8.4.2014
jó, trefný.
Úhyn nosnic, 28.3.2014
Dáváte jim prevenci antikokcidikum jako třeba Acidomid do vody? Mně před léty huntovaly několik slepic čmelíci, kteří se mi přemnožili a už se jich pipky nestačili zbavovat, tak několik zdechlo. Nežraly, posedávaly a hubly. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika