Příspěvky uživatele - 33.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakládám novou zahradu, 4.3.2015
Blíží se doba postřiku proti kadeřavosti. Kuprikolem mám stříknout broskev a nektarinku, nebo s tím můžu postříkat i jabloně a meruňku? Když jsem na podzim kupoval stromky, tak mi prodavačka říkala abych postříkal broskev a nektarynku Kuprikolem a... celý příspěvek >
Jabloň a další ovocné stromy - pomoc s výběrem, 2.3.2015
Pane Jaroslave, jak jste spokojen s Lepoticí. Zvažuji její koupi na podzim. Děkuji. Zdenek (Brněnsko).
Nektarinka Venus, 27.2.2015
Děkuji. Tak u mě by se jí mohlo dařit (Brněnsko 220m). Kamarád ji má je ještě o něco víš a je s ní mooc spokojený. Takže jsem na ni zvědavý.  Zdenek
Nektarinka Harko, 27.2.2015
Já jsem slyšel velkou chválu na nektarinku Venus, o které se tady moc nepíše. Máte ji někdo a jak jste spokojeni? Já ji koupil loni na podzim na podnoži BSB.
Meruňka Puget Gold, 13.11.2014
Díky za reakci. Uvidíme pokud bude možnost tak bych si ji asi příští rok pořídil.
Meruňka Puget Gold, 10.11.2014
Dobrý den, kupoval jsem v zahradnictví nějaké ovocné stromky a paní vychvalovala meruňku Puget Gold, že nakvétá a zraje postupně, údajně až měsíc od první do poslední zrající meruňky. Moc informací o téhle odrůdě jsem tady nenašel. Pěstuje ji někdo?
Zakládám novou zahradu, 10.11.2014
Tak mám nakoupeno. Rubinola M9, Rozela M26, Redhaven, Kioto Wavit, Venus BSB. Tak snad se to vše ujme. Díky za reakce. Zdenek
Gauota, 6.11.2014
Také zvažuji zakoupení téhle odrůdy. Jak Vám chutnala? Ikdyž při porovnání Vaší fotky s obrázkem na prodejstromků.cz je to úplně něco jiného.  Zdenek
Zakládám novou zahradu, 1.11.2014
Děkuji za reakci.  Už jsem domluvený s kolegou že tam koncem příštího týdne zajedem. Zakoupený topaz věnuji tchyni :)  Zdenek
Zakládám novou zahradu, 31.10.2014 Obsahuje fotku
No když já si je chtěl vybrat osobně :)
Zakládám novou zahradu, 29.10.2014
Ještě jsem se chtěl zeptat na střih. Je lepší koruna u jabloní kotlovitá nebo s terminálem? 
Zakládám novou zahradu, 29.10.2014
Tak nakonec jsem sehnal Rubinolu, to problém nebyl, ale sehnat Rozelu to byl problém (Brno). Jako náhradu jsem měl napsáno Rajka, nebo Admirál. Také problém, Admirála vůbec, Rajku jen na A2. Takže druhou jabloň mám Topaz. Obě na M9. Vzdálenost jsem... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 27.10.2014
Tak Rozelu jsem bohužel nesehnal. Jakou náhradu by jste doporučili? Co třeba Rosana? Jabloně seženu pravděpodobně na podnoži M9, co jsem měřil, tak maximální vzdálenost mezi stromky můžu dát 4 metry.   Díky Zdenek.
Zakládám novou zahradu, 17.10.2014
Ještě bych se chtěl zeptat, jakou mám nechat vzdálenost mezi stromky. Jabloně Rubinola a Rozela, podnož M9,M26,M7? Bude stačit cca 3,5metru? Jakou vzdálenost mezi broskvoněmi a nektarinkou, podnož BSB1.  Děkuji.  Zdenek
Zakládám novou zahradu, 5.9.2014
Ano, tak to mám i já. U našich jím broskve které jsou úplně tvrdé, švestky když začnou modrat...  :) Co jsem se díval na prodejstromku.cz nabízí tam švestky na Myrobalánu, což asi nebude vhodné. Nechci abych z toho měl velký strom. Co jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika