Příspěvky uživatele - 33.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakládám novou zahradu, 2.11.2015
V druhé fázy jsem minulý týden zasadil Leskoru podnož Zelená ryngle, Topstar - St.Julien, Cresthaven na BSB 1 Borůvky Chandler, Spartan a Bluecorp. Ještě bych chtěl zasadit třešeň Burlat na Gisele, ale tu tady v okolí bohužel nemají, tak to rysknu a... celý příspěvek >
Zkušenosti s odrůdami Grace Star, Sweet Early?, 27.10.2015
Také se rozhoduji mezi Sweet Early a Burlatem. Pro jakou třešeň jste se nakonec rozhodl?
Najlepšie odrody, celkovo, všeho chuť, 26.10.2015
Venusku mám zasazenou od loňského podzimu. Příští rok by mohlo být prvních pár nektarinek na ochutnání. Jsem na ni zvědavý a těším se.  Zdenek
Kanadské borůvky - kdy vysazovat?, 13.10.2015
Dobrý den, včera jsem koupil Honbachu vrchovištní rašelinu Agro profi, ale s označením White. S uvedeným PH 3,5 - 5,0 Je vhodná pro kanadské borůvky, nebo bude lepší hnědá? Děkuji Zdenek
Kanadské borůvky - kdy vysazovat?, 12.10.2015
Také budu vysazovat borůvky na podzim, vadit by to nemělo.  Zdenek
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 6.10.2015
Také chci napodzim zasadit třešeň. Rozhoduji se stejně jako Vy. Sweet Early, nebo Burlat na podnožích Gisela. Pokud budou mít Sweet E. dám ji asi přednost před Burlatem. Kupovat budu i Švestku, rád bych Topgigant, případně Topstar, meruňku Leskoru a... celý příspěvek >
Ideálne skladovanie v prírode, 4.9.2015
Já jsem četl, že některé žížaly se mohou dostat až do hloubky 12 stop (asi 3,6 metru). 10 metrů je podle mě moc...
Jak si stojí rané švestky?, 30.7.2015
jakou byjste doporučili pološvestku na jídlo zrající v srpnu? Co třeba Topstar?  Zdenek
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 19.6.2015
Děkuji. Asi tak učiním. Jelikož nemám moc místa tak nebudu experimentovat a vsadím na osvědčenou Leskoru.  Zdenek
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 18.6.2015
Také chci na podzim zasadit skorou meruňku. Měl jsem vybranou Leskoru, ale co pročítám zdejší diskuse tak špatná by nebyla Tsunami nebo Aurora. Líbí se mi i to že dozrávají dřív. Poloha Slavkov u Brna, ale pozdější mrazíky tam asi budou. Takže... celý příspěvek >
Vadnutí větviček jabloně, 9.6.2015
Mě takhle uvadla jedna větvička u loni zasazené Rubinoly a Rozely asi před měsícem. Dál nic nepokračovalo.  Zdenek
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 11.5.2015
Co jsem měl možnost ochutnat (Prima, Karát, remarka, Darek, Rolonda Invicta), tak Prima mi chutnala nejvíce. Příští rok kupuji 2 ks. Zdenek
Zakládám novou zahradu, 28.4.2015
Tak všechny vysazené stromky pěkně raší a to včetně broskve a nektarinky vysazené na podzim. Nektarince probuzení trvalo nejdéle. Ještě jednou děkuji všem za rady.  Zdenek
Pergola, 10.3.2015
Také letos budu zastřešovat terasu. Trámky použiji 12x12cm. Zdenek
Zakládám novou zahradu, 4.3.2015
Děkuji Vám Petře, stříknu tedy vše (5 stromků :)). Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika