Příspěvky uživatele - 33.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 20.2.2016
Jasne, planuji nechat do 5 kousku. Mam otrhat kvety, nebo az male pludky?
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 20.2.2016
Dekuji za rychlou odpoved. Uz jsem v klidu :) Merunky jsem sazel predloni na podzim, na kvety ma nasazeno prvni rok. Uz se tesim na prvni vzorky. Zdenek
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 20.2.2016 Obsahuje fotku
Tak me se uz u merunky Kito zacinaji docela dist nalevat kvetni pupeny. Neni to moc brzo? Jak jsou na tom vase merunky, pripadne přímo Kioto? Diky Zdenek
Piskova Filtrace, 13.2.2016
Taky jsem se na ni díval. 4m3 mají v Mounf. za 2.450,-
Piskova Filtrace, 12.2.2016
Nikdo neporadí jakou filtraci na bazén o průměru 3,6 a váškou 90cm. Díky
Odolná pološvestka Tophit, 12.2.2016
A jak je na tom chuťově Topstar?
Piskova Filtrace, 23.1.2016
Jen tu nádobu, nebo celou filtraci? Případně za jakou? Díky
Piskova Filtrace, 21.1.2016
Koupil jsem nadzemní bazén s nafukovacím límcem. Průměr 3,6 výška 0,9 metru. Nechtěl jsem k němu kartušovou filtraci, tak jsem to vzal bez ní. Jakou máte pískovou filtraci k podobným bazénům? Myslel jsem že koupím od Marinexu Pro Star 4 ale dost lidí... celý příspěvek >
Hnojení - velikost plodu, 10.12.2015
Dočetl jsem se tady o Síranu amonném. Dají se s ním na jaře pohnojit i stromy vysazené letos na podzim? Co vše se s ním dá hnojit? Co jsem se dočetl je to téměř zázračné hnojivo :)  Mám připravenou půdu na jarní seázení drobného ovoce i plodové... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 26.11.2015
To jste mě potěšil. Kioto mám vysazeno od minulého podzimu. Zdenek
Nejchutnější odrůdy meruněk, 18.11.2015
A co Kioto, máte ji někdo, jak jste s ní spokojeni? Loni na podzim jsem ji zasadil. Letos jsem k ní přidal Leskoru.  Zdenek
Zakládám novou zahradu, 11.11.2015
Díky za reakci. Jen jsem měl strach o stromek, teď jsem klidný.  Zdenek
Zakládám novou zahradu, 11.11.2015
Co jsem kupoval předchozích 8 stromků, všechny měly podle téhle třešně kořeny delší a víc i těch vlásečnic. Jinak stromky co jsem sázel loni na podzim jsem v zimě také asi třikrát zalil a neuškodilo jim to.  Zdenek
Zakládám novou zahradu, 11.11.2015 Obsahuje fotku
Včera přišla objednaná třešeň z Uh. Ostrohu. Stromek přišel v pořádku. Co mě ale překvapilo, tak hluboké zastřižení kořenů. Do rána jsem nechal stromek namočený ve vodě a dnes ráno vysadil. Teď budu doufat že se stromek ujme (nebyl zrovna z... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 6.11.2015
Ja bych mel mit prvnich par plodu na ochutnani pristi rok. Tak jsem taky zvedavej. Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika