Příspěvky uživatele - 138.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelenina do polostínu, 14.5.2016
ano fazolky tak pěstuju také, a dokonce i okurky mám v polostínu.
Rajčata 2016, 4.5.2016
no uvidíme jak to nakonec dopadne, je pravda, když vyjde počasí dozraje všechno i ze špatné přísady, a když léto proprší-jako předloni, může být přísada třeba ozlacená.Počkám týden a osadím foliáky a přeberu to, plus ty darované rostliny, a... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 3.5.2016
tak máte to moc pěkné, sazenice jsou velmi hezké, no za to u mne ve foliáku to vypadá jako v obludáriu.Tak škaredé rajčata sem snad nikdy neměla.Ach jo, no holt někdy se nezadaří.Loni část rostlin taky nebyla nic moc, ale dalo se vybrat v pohodě pro... celý příspěvek >
Usychani listu rajcat Vilma, 3.5.2016
vypadá, že je to jen zespod, jinak mi sazenice přijdou pěkné, podle vršků. Jinak kontejnerové rostliny hnojím také, ale až nejdřív po 3týdnech po výsadbě.
Co to je na paprice a co s tím?, 25.4.2016
v klidu zasadte, mívám to také u některých odrůd, které sou na to citlivé... Rostliny normálně obrostou a budou OK.
Rajčata do skleníku - je už čas?, 16.4.2016
myslím že už to jde-sama co nejdřív přenesu sazenice do foliáku co to půjde.A to je mám mnohem menší.
Česká rajčata, 14.4.2016
Kdepak je možno tyto semena získat?? Já mám z českých rajčat -staré odrůdy pouze Pražské dlouhé žluté.
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 12.4.2016
přiznám se, že do lonska sem dírky do sadbovačů také nedělala.
V ktere fazi predpestovani sesazovat papriky do dvojice, 10.4.2016
já dávám po dvou-víceméně ale ze zvyku, ale občas se mi stane, že mám v kelímku jen jednu, když se třebas něco nechytne, nebo vytrhnu velmi slabou kolegyni, přijde mi, že jedna rostlina ve dvojici je opravdu vždy slabší, ale po výsadbě se to... celý příspěvek >
Rajce Slava Poryni, 28.3.2016
měla sem ji mnoho let po sobě.Velké rostliny, dost plodů co nepraskají, ale dozrává později.Jinak plody jsou chutné.
Semenaření, 27.3.2016
já se přiznám, že sem od Nohel Garden měla vždy vše OK.Naposled sem měla různé fazole, papriky,cukety..
Dýně Muškátová, 13.3.2016
veškeré tykvovité předpěstovávám od půle dubna, zásadně ve foliáku. veškeré dýně, cukety a okurky předpěstovávám v půli dubna zásadně ve foliáku.Z bytu je přísada bezcenná-rostliny vytažené s obřím krkem a lámavé. z
Papriky 2016, 28.2.2016
měla sem Palermo předloni a vše OK-dokonce sem ji vysévala až v březnu.Byly pěkné-pěstováno venku 270m.n.m
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
výborná je i Jitka F1, plody vůbec nehořknou
Papriky 2016, 14.2.2016
proč v horké??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika