Příspěvky uživatele - 138.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2016, 1.12.2015
Tak já sem loni dávala papriky 10.1.,docela mi to vyhovovalo, zvlášt u pozdnějších odrůd, ale i papriky dané z dosevu o něco později byly srovnatelné.Skutečně ten výsev zkraje února je plně postačující.Já ovšem jistě z nedočkavosti začnu zas tak brzy... celý příspěvek >
Papriky 2016, 30.11.2015
tak semena přišly, takže sem to rozšířilo o Marconni Rosso, Quadrati d Asti Rosso, Otík,Ornela, Barča,Vlasta, Pralinka,chilli neskutečného množství, z kterých sem vybrala několik druhů Jalapeňo,Jalahot, Pimiento de Padron.Ale tím pádem moje chilli co... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 17.11.2015
u nás je Start oblíbený už roky-letos dám ale Tornado, nebot sem zjistila, že mám koupená semena, uplně sem na ně zapomněla.Tak letos kvůli místu Start vynechám.Nebo to nějak podělím.
Papriky 2016, 17.11.2015
Tak téma o pěstování rajčat na novou sezonu už tu máme, takže ted nezbývá než nezapomenout na další oblíbenou zeleninu-papriky. U mne to další sezonu budou: Moravská ovocná, Česká raná, Pimiento Najerano Rojo, Corno di Toro Giallo, Corno di... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 14.11.2015
tak ten Sonet vypadá velmi dobře, já pěstuju Start f1 už roky, ale možná je čas na změnu... jakou mají chut, jaká je ranost?
Rajčata 2016, 11.11.2015
pro p.Vladimíra díky za info o Banana Legs, určitě je budu chtít vyzkoušet.Překlad sem pochopila v pohodě, bohatě mi to stačí takto.
Rajčata 2016, 11.11.2015
Tak to mě by možná chutnaly, mám žlutá rajčata ráda-jak sou ty Banana Legs velká-jaký typ listů mají?
Rajčata 2016, 11.11.2015
taky by se mi líbily, ale myslím, že jsou pozdnější...
Rajčata 2016, 11.11.2015
Tak konečně i já přispívám svou troškou do mlýna... Letošní sezona byla velmi úspěšná, spoustu odrůd, které sem pěstovala letos, bych chtěla mít i příští rok.Jsou to Skvrnitý říman, KBX,Corsaro F1,Cherokee Purple, Negro Almeria, Zamorano,růžový... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 3.11.2015
Loni sem zkoušela i Hokkaido, a bylo kandované ještě lepší než Goliáš, ze kterého obyčejně toto dělám. Kateřina Š.
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 30.10.2015
skutečný proces kandování trvá několik dní-nejméně 7-10.Začínám tak, že připravím základ jako na kompot, opravdu hodně osladím, přidám krájené citrony, kys.citronovou.Svařím do sklovata a nechám vychladnout.Každý den pak dále doslazuju, předtím... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 11.10.2015
já sem měla letos nejplodnější proužkovaný Tapír.
Sklizeň 2015, 7.10.2015
Ano, je to velmi užitečná odrůda, letos sem měla 7 rostlin plus 3 na semeno. Opět byla velmi pěkná úroda stejně jako loni. Jinak můžu ještě doporučit, kdo má rád žlutooranžové plody Corno Di Toro Giallo, obří plody, vysoká plodnost.
Sklizeň 2015, 5.10.2015 Obsahuje fotku
a já posílám fotky některých plodů už z končící sklizně
Dýňoviště 2015 + 2016, 5.10.2015
rozřízla sem jeden málo zralý plod-byl už docela oranžový-chutná to jako máslová dýně, ale tím že nebyl zralý, tak to není tak sladké-pod maso OK, včera sem pekla kohouta na víně a půlku tam nakrájela.Chutnalo mi to. Zítra zbytek nakrájím na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika