Příspěvky uživatele - 138.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče Purple Calabash, 12.3.2017
já zas taková krabatá rajčata miluju.Ted mám Costoluto Genovese, asi to bude to krabaté.Před pár lety jsem měla ze semen od p.Vladimíra takové to hladké.Loni sem si koupila nová semena, a letos vyzkouším-asi to budou ta vrásčitá.  Kateřina Š
Rajčata 2017, 21.2.2017
no mě Tornado chutná, loni sem se k němu po mnoha letech vrátila... i když pěstuju hodně rajčat a v průběhu 2-3 let střídám až 4O různých odrůd, tak se naopak nedivím, že je hodně lidí pěstuje.Start je sice chutově lepší, ale opravdu hodně... celý příspěvek >
Rajče ruské oranžové, 19.2.2017
no i na dvě rostliny je tam toho víc než dost, tolik rajčat nikdy na rostlinách nemám, ale stačí mi to i tak.
Rajče ruské oranžové, 18.2.2017
těch tam je, moc pěkný.
Rajče ruské oranžové, 17.2.2017
To je dobře, nemáte nějaké foto?
Rajčata 2017, 17.2.2017
 Tak ty jsou fakt nádherné, odkud máte semínka?  Kateřina Š
Rajče ruské oranžové, 17.2.2017
Pěstoval někdo tuto odrůdu?Našla sem pár semen, asi z nějaké výměny a chci zkusit.
Rajčata 2017, 17.2.2017
Také miluju podlouhlé odrůdy, mám z nich ale letos pouze Skvrnité římany a Paprikové.Dnes sem udělala kompletně výsev/je možné, že ještě něco přibude.../ Jsou to Rudomasé z Hané, Růžové srdce, Kapija Rozovaja, KBX,Brutus, Costoluto Genovese,... celý příspěvek >
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 15.2.2017
tak pěstování dvou rostlin rajčat u jedné tyčky mám vyzkoušené-je to bez problémů.   Kateřina Š
Rajčata 2017, 6.2.2017
Kosmonaut Volkov-souhlas s p.Vladimírem, chutné,urodné, ale praskavé.Někdy nepomůže ani foliák-rajče často reaguje i jen na pouhou změnu vlhkosti-nemusí ani moc pršet.Ale přesto budu pěstovat dál. Kateřina Š.
Papriky pro 2017, 5.2.2017
já mívám Ramiro v 270 m i venku, ale zrají opravdu poslední až v září.Plodů je tam hodně.Ve foliáku je to lepší, ale také sem loni měla mravence a spousty rostlin sem musela nahradit uplně je ožraly od kořenů. Kateřina Š.
Papriky pro 2017, 4.2.2017
u mne se to neosvědčilo-miniaturní rostliny, miniplody.Možná tam kdese jiné papriky vypěstovat nedají to jde líp.Já sem v nížině, takže pěstuji i španělské a italské odrůdy, a mám je nádherné.Takže do nižších poloh škoda místa.
Rajčata 2017, 29.1.2017
a já zas Ildi, plus nějaké cherry, které mi slíbil p.Vladimír, výběr bude dle jeho uvážení.U nás jí cherry jen manžel. Kateřina Š.
Rajčata 2017, 27.1.2017
já sem Cherollu měla venku ve 27Om.n.m, byla sem spokojená, rajčátka nám chutnala, plodnost velká, nenechávám přezrávat, takže moc nepraskala.U mne obecně rajčata praskají minimálně.
Rajčata 2017, 25.1.2017
tak po tom Gallantu se také podívám, ale asi bych s ním počítala na r.2018-na letos už mám rozmyšleno. Kateřina Š.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika